Logotyp serwisu lamode.info
FEEL LIKE A NATURAL WOMAN – NATALIA LESZ W MAGAZYNIE SHHH!UTTER

FEEL LIKE A NATURAL WOMAN – NATALIA LESZ W MAGAZYNIE SHHH!UTTER

Wokalistka Natalia Lesz pojawiła się na okładce, w sesji zdjęciowej oraz w filmie fashion w najnowszym wydaniu magazynu shhh!utter – dowiedz się więcej!

Magazyn shhh!utter jest zupełnie nowym tytułem na rynku. Skupia się przede wszystkim na fotografii mody i filmach typu fashion. Do pracy nad najnowszym numerem wydawcy shhh!uttera zaprosili Natalię Lesz. Wokalistka pojawiła się na okładce czasopisma, wystąpiła w niebywale kobiecej sesji zdjęciowej pod tytułem Feel like a natural women i wzięła udział w artystycznym filmie, będącym kontynuacją zdjęć.  

 

Ale nie na Natalii kończą się atrakcje. Ujęcia bowiem wykonane zostały przez młodą, niezwykle utalentowaną fotograf Aleksandrę Zaborowską. Dziewczyna tworzy niesamowite, bardzo klimatyczne i inspirujące zdjęcia. Robiła sesje między innymi dla K MAG czy MODO Magazine. W shhh!utter również nie zawiedzie fanów swojej twórczości. Natalię Lesz zaprezentowała w bardzo zmysłowej, intrygującej odsłonie. Ujęcia są proste, ale nie oczywiste. Wokalistkę stylizował Wojciech Szymański. Pięknym kreacjom z pewnością charakteru dodaje wyrazisty makijaż i fryzura. Makeup wykonała Sylwia Pniewska, a włosami zajęła się Alina Dębowska.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie efekty pracy specjalistów!

tagi: Shhh!utter Magazine | Natalia Lesz | Aleksandra Zaborowska |

podobne artykuły