Logotyp serwisu lamode.info
EVA MINGE I ESOTIQ ŁĄCZĄ SIŁY – WSPÓLNA KOLEKCJA NA SEZON WIOSNA LATO 2012

EVA MINGE I ESOTIQ ŁĄCZĄ SIŁY – WSPÓLNA KOLEKCJA NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantek i marka bieliźniarska o silnej pozycji na rynku postanowiły połączyć swoje siły. Zobaczcie kolekcję, która jest efektem współpracy Evy Minge i Esotiq.

Eva Minge to jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk polskich projektantów na arenie międzynarodowej, Esotiq to z kolei marka bieliźniarska o silnie ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku. Efektem kolaboracji między nimi jest kolekcja na sezon wiosna lato 2012, która zaprezentowana została podczas Mercedes Benz Fashion Week w Nowym Jorku.

 

W kolekcji odnajdziemy modele outwearowe, bieliznę i propozycje na plażę. Poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc w ten sposób zupełnie nowe zestawy - strój kąpielowy po założeniu tuniki przeobraża się w elegancką kreację na wieczór, bluza zamienić się może w sukienkę.

 

Marynistyczny trend, który konsekwentnie pojawia się w każdym letnim sezonie, wyraźnie zauważalny jest także w kolekcji Minge&Esotiq. Detale w postaci zamków, kamieni ozdobnych oraz akcesoriów w kolorze złota sprawiają, że propozycje marki nabierają bardziej wyrafinowanego stylu.

 

Współpraca producenta bielizny z projektantką ma charakter długofalowy, zajrzyjcie do galerii i zobaczcie koniecznie jej pierwsze efekty.

tagi: Eva Minge | Esotiq | Eva Minge&Esotiq | trendy wiosna lato 2012 | kolekcja | marka |

podobne artykuły