PL / EN
EMOTIKONY OD KARLA LAGERFELDA - APLIKACJA EMOTIKARL

EMOTIKONY OD KARLA LAGERFELDA - APLIKACJA EMOTIKARL

Karl Lagerfeld nie przestaje nas zaskakiwać! Teraz dzięki nowej aplikacji EmotiKarl, możemy wysłać komuś graficzną emotikonę z podobizną samego projektanta, w kilku różnych wersjach. Sprawdźcie szczegóły!

Nie od dziś wiadomo, że Karl Lagerfeld uwielbia gadżety. Zwłaszcza te, ze swoją podobizną. Pisaliśmy już o kolekcji lalek Tokidoki, a ostatnio o serii dodatków stworzonych z okazji otwarcia pierwszego brytyjskiego butiku projektanta. Tym razem jednak Karl zaskoczył wszystkich wypuszczając aplikację EmotiKarl.

 

Dzięki niej, zarówno z iPhone'a jak i smatrfona, możemy wysyłać graficzne emotikony - oczywiście będące podobizną samego Lagerfelda! Poza tym, do wyboru mamy również kotkę Choupette, charakterystyczne okulary projektanta, wieżę Eiffla, a nawet flakonik perfum. Nie jest to przypadkowe - debiut aplikacji zbiega się z promocją nowego zapachu „Karl Lagerfeld. For Her”, który na polski rynek trafi dopiero latem. Póki co, zupełnie za darmo, możecie pobrać aplikację EmotiKarl, która dostępna jest na stronach sklepów iTunes i Google Play.

 

Poniżej znajdzecie przykładowe emotikontki. Jak podoba Wam się najnowszy gadżet sygnowany nazwiskiem dyrektora artystycznego domu mody Chanel? My już testujemy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: aplikacja | emotikony | Choupette | Karl Lagerfeld gadżety | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły