Logotyp serwisu lamode.info
EMOTIKONY OD KARLA LAGERFELDA - APLIKACJA EMOTIKARL

EMOTIKONY OD KARLA LAGERFELDA - APLIKACJA EMOTIKARL

Karl Lagerfeld nie przestaje nas zaskakiwać! Teraz dzięki nowej aplikacji EmotiKarl, możemy wysłać komuś graficzną emotikonę z podobizną samego projektanta, w kilku różnych wersjach. Sprawdźcie szczegóły!

Nie od dziś wiadomo, że Karl Lagerfeld uwielbia gadżety. Zwłaszcza te, ze swoją podobizną. Pisaliśmy już o kolekcji lalek Tokidoki, a ostatnio o serii dodatków stworzonych z okazji otwarcia pierwszego brytyjskiego butiku projektanta. Tym razem jednak Karl zaskoczył wszystkich wypuszczając aplikację EmotiKarl.

 

Dzięki niej, zarówno z iPhone'a jak i smatrfona, możemy wysyłać graficzne emotikony - oczywiście będące podobizną samego Lagerfelda! Poza tym, do wyboru mamy również kotkę Choupette, charakterystyczne okulary projektanta, wieżę Eiffla, a nawet flakonik perfum. Nie jest to przypadkowe - debiut aplikacji zbiega się z promocją nowego zapachu „Karl Lagerfeld. For Her”, który na polski rynek trafi dopiero latem. Póki co, zupełnie za darmo, możecie pobrać aplikację EmotiKarl, która dostępna jest na stronach sklepów iTunes i Google Play.

 

Poniżej znajdzecie przykładowe emotikontki. Jak podoba Wam się najnowszy gadżet sygnowany nazwiskiem dyrektora artystycznego domu mody Chanel? My już testujemy!

 

tagi: aplikacja | emotikony | Choupette | Karl Lagerfeld gadżety | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły