PL / EN
EMMA STONE WE WRZEŚNIOWYM WYDANIU INTERVIEW

EMMA STONE WE WRZEŚNIOWYM WYDANIU INTERVIEW

We wrześniowym Interwiev Emma Stone jest trudna do rozpoznania. Wygląda zadziornie, a makijaż i uczesanie ukazują ją w nieznanej nam wcześniej odsłonie. Jak Wam się podoba w takiej wersji?

Emma Stone jest piękna, młoda i zdolna. Chociaż dopiero stoi u progu swojej kariery, to już widać jak ewoluowała z nastolatki w kobietę. Zarówno grane przez nią role, jak i wizerunek mają dojrzalszy charakter. Aktorka również pokochała modę, często widzimy ją na fashion weekach, a jej stroje na czerwonym dywanie zawsze są pozytywnym zaskoczeniem.

 

Sesja dla Interview również jest zdumiewająca. Trudny do zdefiniowania nastrój na pograniczu vintage i futuryzmu stawia aktorkę w roli, w której jeszcze nie mieliśmy okazji jej poznać. Wygląda seksownie, chociaż nie sili się na kobiecość. Gładko zaczesane włosy, błyszczące kurtki i papieros w ustach dodają jej nieco męskiego charakteru, dzięki któremu wygląda na władczą i pewną siebie.

 

Stylizacje pełne błyszczących tkanin, które wyróżniają ją na tle towarzyszących jej modeli. Dominująca w stylizacjach czerń dodaje sesji mrocznego charakteru.

 

Wykonanie zdjęć również nie należy do typowych, wyglądają jakby były nieostre i źle zeskanowane, co jest zabiegiem celowym.  Ponadto niewielka ilość światła i duża ilość czerni sprawia, że całość jest zdecydowanie intrygująca.

 

Zdjęcia zostały wykonane przez fotografa, Mikaela Janssona. Zobaczcie!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Emma Stone | Interview | Mikael Jansson |

podobne artykuły