PL / EN
ELWIRA Z D`VISION W OBIEKTYWIE DUETU KOTY2

ELWIRA Z D`VISION W OBIEKTYWIE DUETU KOTY2

Projekt Princess autorstwa polskich fotografów wyróżniony przez włoskiego Vogue`a!

Poznajcie Elwirę, nową twarz agencji D`VISION w sesji duetu Koty2 wyróżnionej przez Vogue Italia!

 

Para fotografów Koty2 uruchomiła nowy projekt pt. Princess, w którym zobaczymy piękne młode buzie polskiego modelingu. Do pierwszej sesji artyści zaprosili Elwirę, new face agencji D`VISION – debiutująca modelka jako urocza księżniczka spogląda na nas z czarno-białych portretów w prawdziwej koronie z wyborów piękności z lat 80. Aż trzy zdjęcia z tego projektu zostały wyróżnione przez włoskiego Vogue`a jako Best of.

 

Elwira Nalazek swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła zupełnie przypadkowo. Kilka lat temu wracając z rodziną z wakacji, w pociągu trafiła na Karolinę Romuk-Wodoracką z D`VISION. Scoutka przekazała tacie swoją wizytówkę, jednak dziewczyna była wówczas za młoda by pracować. Zespołowi polskiej agencji bardzo spodobały się zdjęcia młodziutkiej Elwiry i po kilku latach została zaproszona na spotkanie. Okazało się, że mimo młodego wieku, braku doświadczenia i wrodzonej nieśmiałości, dziewczyna doskonale współpracuje z obiektywem. Obecnie ma na swoim koncie kilka sesji testowych, a modeling traktuje jako fascynujące doświadczenie i możliwość poznania ciekawych, zakręconych artystycznie, tak jak ona, osób. Dlatego też z sentymentem wspomina współprace z fotografami: Wiktorem Franko, Marleną Matuszak, Patrykiem Nogalem czy oczywiście z duetem Koty2.

 

Prywatnie Elwira jest uczennicą gimnazjum, pasjonuje się sztuką i przyrodą. W przyszłym roku szkolnym startuje po raz kolejny w olimpiadzie biologicznej. Kocha podróże, zwiedzanie muzeów, zabytków i ciekawych wystaw. Każdą wolną chwilę spędza na rysowaniu, łącząc zamiłowanie do sztuk pięknych z nowoczesnymi technologiami. Kocha komiksy Marvela, mangi, anime, filmy animowane oraz wszystko z tym związane. Kształci się także w dziedzinie informatyki. Jej największym marzeniem jest zostać twórcą gier komputerowych.

 

Gratulujemy fotografom fantastycznego projektu i wyróżnienia we włoskiej edycji Vogue`a (czekamy na kolejne modelki!), a Elwirze życzymy sukcesów w modelingu oraz spełnienia jej „największego marzenia”!

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Koty2 | D`VISION | modelka | new face | sesja |

podobne artykuły