Logotyp serwisu lamode.info
ELLE FANNING DLA ASOS MAGAZINE

ELLE FANNING DLA ASOS MAGAZINE

Bohaterką okładkowej sesji najnowszego ASOS Magazine została Elle Fanning. Sprawdźcie, jak młoda aktorka wypadła przed obiektywem Michaela Hauptmana oraz co sądzi m.in. o Karlu Lagerfeldzie!

Jest jedną z najlepiej rokujących amerykańskich aktorek młodego pokolenia i już dawno przestała być postrzegana tylko jak „młodsza siostra Dakoty”. Elle Fanning podbija Hollywood oraz zachwyca dziewczęcym urokiem, dlatego ciężko nie darzyć jej sympatią.

 

W najnowszym numerze magazynu Asos Elle pozuje przed obiektywem Michaela Hauptmana oraz opowiada m.in. o swojej słabości do Snapchata, pierwszym spotkaniu z Beyonce, jakie miejsce odwiedza podczas zakupów w Londynie oraz jak zmieniał się jej własny styl na przestrzeni ostatnich kilku lat. Młoda aktorka, którą niebawem będziemy mogli zobaczyć obok Angeliny Jolie w filmie „Czarownica” Roberta Stromberga, wspomina również o swojej znajomości z Karlem Lagerfeldem.

 

„Znam go już od jakiegoś czasu, a dokładnie od momentu, kiedy w wieku 12 lat zapozowała mu moja siostra. Jest bardzo sympatyczny, a do tego te jego rękawiczki bez palców i Diet Coke w ręku. Pierwszy pokaz Chanel, w którym uczestniczyłam, był dla mnie bardzo wyjątkowy. Pamiętam, że oglądając go, byłam tak podekscytowana, że szczęka po prostu opadła mi z wrażenia”.

 

Jesteście ciekawi, czym jeszcze Elle podzieliła się z czytelnikami Asos Magazine? Obejrzyjcie krótki filmik, w którym możecie zobaczyć kulisy sesji oraz wywiadu.

 

 

 

 


tagi: Elle Fanning | Asos Magazine | Michael Hauptman | Dakota Fanning | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły