Logotyp serwisu lamode.info
EKSPLOZJA KOLORÓW ZIMĄ – SESJA

EKSPLOZJA KOLORÓW ZIMĄ – SESJA "BOOM GIRLS" ŁUKASZA DZIEWICA

Zima nie musi być szara i nudna, o tym przekonują nas stylistki Boom Team. Prezentujemy sesję "Boom Girls" autorstwa Łukasza Dziewica, zainspirujcie się eksplozją kolorów!

Dobierając zimową garderobę zawsze staramy się zwracać uwagę na dysonanse - czy czapka będzie pasować do koloru rękawiczek, a szal aby nie będzie gryzł się z odcieniem puchowej kurtki. Ostatecznie wybieramy więc stonowane kolory i pozwalamy, aby zima na polskich ulicach była szara i nudna.

 

Tę kolorystyczną monotonię postanowiły przerwać stylistki z Boom Team, które przy wykorzystaniu zimowej kolekcji Sophie Kuli – pokazały jak stworzyć ze swojej garderoby prawdziwą eksplozję kolorów! W kolekcji dominują soczyste odcienie - od róży przez, żółcie, po błękity i zielenie – słowem cała paleta intensywnych barw. Co ciekawe w sesji zdjęciowej, autorstwa Łukasza Dziewica, wzięły udział aż trzy modelki – ponętna blondynka, ekstrawagancka brunetka i rudowłosa piękność – dzięki temu z poszczególnych stylizacji dowiedzieć się można, w jakich zestawieniach kolorystycznych będzie do twarzy dziewczynom o różnym typie urody.

 

Koniecznie zajrzyjcie do galerii!

tagi: Łukasz Dziewic | Boom Team | Sophie Kula | trendy jesień zima 2011 | moda polska |

podobne artykuły