PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – VARIACJE, ODSŁONA 2

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – VARIACJE, ODSŁONA 2

Biel – równie uniwersalna jak czerń, jednak występująca jako total look wygląda odważniej i bardziej oryginalnie. Zatem dopóki pogoda sprzyja, odłóżcie na bok „małe czarne” i stwórzcie swoją letnią stylizację od stóp do głów w bieli.

Chociaż na czerwonych dywanach biały kolor coraz częściej wypiera tak popularne do tej pory „małe czarne”, to wciąż trudno spotkać na ulicy kobiety od stóp do głów ubrane w biel, a szkoda. Kolor ten idealnie sprawdza się w letnich stylizacjach i świetnie wygląda z akcesoriami w dowolnej barwie.

 

Tym razem Oliwia znana ze swoich minimalistycznych, a jednak nietuzinkowych stylizacji, zaproponowała nam biały total look połączony z srebrnymi dodatkami. Na obydwie ręce bloggerka założyła proste i bardzo szerokie bransolety, które mimo swojego rozmiaru całkowicie nie rzucają się w oczy. Pistacjowe sandałki ze srebrnymi paseczkami również utrzymują minimalistyczny charakter stylizacji.

 

Zwiewny, biały look został wykończony skromna fryzurą i okularami przeciwsłonecznymi w matowych, półprzeźroczystych oprawkach. Oliwia kolejny raz pokazuje, że wcale nie trzeba wybierać krzykliwych kolorów, żeby wyróżniać się w tłumie.

 

Zobaczcie więcej outfitów Oliwii na jej blogu variacje.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: blog | bloggerka | variacje |

podobne artykuły