PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - SPLENDOR BY CLAUDIA

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - SPLENDOR BY CLAUDIA

Ponadczasowe marynarskie pasy, biel i złote sandałki na szpilce - dziś zainspirowała nas typowo letnia stylizacja Claudii z bloga Splendor by Claudia. Zobaczcie zdjęcia!

Claudia prowadzi swojego bloga od nieco ponad roku, ale jej stylizacje kilkakrotnie zdążyły się już pojawić w rankingach takich magazynów jak Vanity Fair, Teen Vogue czy The Cut. W stylizacjach Claudii widać zamiłowanie do kobiecych sukienek, butów na obcasie czy inspirację eklektyzmem i stylem vintage. Często łączy rozmaite wzory i faktury. Widać, że bawi się modą i nie boi się zaskakujących rozwiązań. Twórczyni bloga Splendor by Claudia jest również projektantką i często prezentuje na nim niektóre ze swoich projektów.

 

Naszą uwagę zwróciła typowo letnia stylizacja inspirowana stylem francuskiej riwiery. Jest prosto, ale nie banalnie. Klasyczną tenisową spódniczkę i sweter w marynarskie pasy Claudia uzupełniła letnim, słomkowym kapeluszem. Całość przełamała z kolei modnymi w tym sezonie sandałkami na cienkiej szpilce z Zary.

 

Zobaczcie zdjęcia stylizacji w naszej galerii, a po więcej zajrzyjcie na splendorbyclaudia.blogspot.com.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Splendor by Claudia | blog | bloggerka | dziś inspiruje nas blog |

podobne artykuły