PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - NORTHERN LIGHT

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG - NORTHERN LIGHT

W poszukiwaniu blogowych inspiracji udajemy się do tym razem do mroźnej Norwegii. Poznajcie Hedvig Opshaug, autorkę bloga The Northern Light.  

Minimalizm, zarówno w architekturze jak i w modzie, przywędrował z jednego z najbardziej magicznych regionów Europy. Skandynawia kojarzy się zatem z prostotą, monochromatycznymi kolorami i raczej surowym sznytem. Nie ma w tym wszystkim jednak miejsca na nudę i zachowawczość, bo te elementy dają ogromne pole do popisu jeśli chodzi o stylizacje. Udowadniają nam to skandynawskie blogerki, wśród których na szczególną uwagę zasługuje również Hedvig Opshaug - autorka bloga Northern Light.

 

Nazwa bloga nie jest przypadkowa. Hedvig dorastała na północy Norwegii, gdzie zorza polarna obecna jest przez cały zimowy okres. Obecnie jednak mieszka na stałe w Londynie, ale jak sama przyznaje, Norwegia zawsze będzie bliska jej sercu. Chociaż studiowała matematykę, a następnie podjęła pracę w branży finansowej, nasza bohaterka postanowiła poświecić się temu, co najbardziej ją interesuje. Teraz to moda i fotografia, czyli jej dwie największe pasje, stały się jej sposobem na życie.

 

Na blogu Northern Light możemy zobaczyć wszystko to, co jest kwintesencją stylu Hedvig. Zestawy, w których przeważnie dominuje czerń, biel, beż, wyróżniają ciekawe formy i tkaniny. Stylizacje blogerki to z jednej strony bardzo klasyczne i ponadczasowe zestawy, a z drugiej umiejętnie dobrane elementy, które tworzą nieszablonowy efekt inspirowany najnowszymi trendami.

 

W naszej galerii znajdziecie przedsmak tego, co czeka Was na blogu Northern Light. Zobaczcie!  

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Northern Light | Hedvig Opshaug | dziś inspiruje nas blog | blog |

podobne artykuły