PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – MAFFASHION

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – MAFFASHION

Oszczędna kolorystyka nie oznacza monotonnego looku. Juliett ubarwiła swoją szarą stylizację printem, różnorodnością tkanin, dużą ilością biżuterii i odblaskowym lakierem na paznokciach. Zobaczcie sami!

Nie przepadasz za ostrymi kolorami, a w Twojej szafie goszczą tylko czerń, biel i szarości? Nic nie szkodzi! Podobnie jak Juliett, autorka bloga Maffashion, możesz stworzyć oszczędny w kolorystyce look, który będzie przyciągał uwagę.

 

Sukienka pokryta printami mogłaby przesadnie skupiać na sobie uwagę, natomiast zarzucenie na nią nonszalancko luźniej bluzki z długim rękawem tworzy lekki, półsportowy look. Szyku całości zdecydowanie dodaje biały żakiet, męski kapelusz i duża ilość biżuterii.

 

Ciekawe dodatki podkreślają casualowy charakter stylizacji. Zarówno sneakersy, jak i sportowa torba, podobnie jak całość są w odcieniach szarości, jednak przy tak trafnym zestawianiu wzorów i fasonów outfit nie musi się bronić kolorystyką.

 

O istnieniu innych barw niż biel i szarość przypomina nam jednak odblaskowy lakier na paznokciach Juliett, którym urozmaiciła i tak już bardzo trafioną stylizację.

 

Zobaczcie więcej looków Juliett na jej blogu Maffashion.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: blog | bloggerka | Maffashion | Julietta Kuczyńska |

podobne artykuły