PL / EN
DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – VENILA KOSTIS

DZIŚ INSPIRUJE NAS BLOG – VENILA KOSTIS

Kapelusz z szerokim rondem i kołnierz z naturalnego futra dodadzą każdej stylizacji odpowiedniej dawki boho chic. Dziś inspiruje nas zestaw Magdaleny Kostyszyn, autorki bloga Venila Kostis.

Jej stylu nie sposób określić w paru prostych słowach. Czasem ubiera się nieco ekstrawagancko, kiedy indziej minimalistycznie i jak każda z nas miewa niekiedy modowe zauroczenia, które w dowcipny sposób komentuje na swoim blogu. Jedno jest jednak niezmienne - wszystkie stylizacje Magdy Kostyszyn, skrywającej się pod pseudonimem Venila Kostis, stanowią świetne odzwierciedlenie jej bogatej osobowości.

 

 

Komponując swój najnowszy zestaw Magda nawiązała do wciąż modnego stylu boho chic. Na kobaltową minisukienkę narzuciła czarną skórzaną ramoneskę, a powstałą w ten sposób bazę uzupełniła kluczowymi dla całej stylizacji dodatkami. Miękki kapelusz z szerokim rondem, okazały kołnierz z naturalnego lisiego futra oraz ciekawa wzorzysta torebka sprawiły, że Venila Kostis prezentuje się niczym rasowa przedstawicielka artystycznej bohemy.

 

 

Boho chic wiecznie żywy!

 

Więcej stylizacji Magdy znajdziecie na prowadzonym przez nią blogu Venila Kostis.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Venila Kostis | Magdalena Kostyszyn | blog | blogerka |

podobne artykuły