PL / EN
DWIE OKŁADKI VOGUE Z PRZEPIĘKNĄ MARION COTILLARD

DWIE OKŁADKI VOGUE Z PRZEPIĘKNĄ MARION COTILLARD

Niezaprzeczalną gwiazdą sierpniowych okładek biblii mody jest francuska aktorka Marion Cotillard, która gości w najnowszym amerykańskim oraz paryskim wydaniu Vogue!

 

Zdobywczyni Oscara za rolę w „Niczego nie żałuję – Edith Piaf”, Marion Cotillard jest nie tylko ulubienicą Francuzów, ale także świata filmu i mody. Nie narzeka na brak propozycji co raz to nowszych ról, ale także sesji okładkowych największych tytułów modowych w branży. Dlatego wraz ze zbliżającą się premierą najnowszego filmu o Batmanie, gdzie Cotillard gra jedną z głównych ról możemy podziwiać ją na aż dwóch okładkach Vogue i to w dodatku jednego miesiąca! Sierpniowe wydanie zarówno Vogue Paris jak i Vogue US jest dowodem na nieprzemijającą klasę i urodę aktorki.

 

Zdjęcie z pierwszej strony paryskiej edycji jest efektem przepięknej sesji autorstwa Mario Sorrenti'ego natomiast o okładce Vogue US niewiele wiadomo gdyż jest to dopiero zapowiedź, a więcej szczegółów dowiemy się już niebawem. Obydwa numery do sprzedaży powinny trafić w okolicach 20 lipca.

Nie możemy się doczekać by zobaczyć wszystkie zdjęcia i poznać nazwisko drugiego fotografa!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Marion Cotillard | Mario Sorrenti | Vogue | Vogue USA | Vogue Paris |

podobne artykuły