Logotyp serwisu lamode.info
DON’T BE A DRUG JUST BE A QUEEN – DAGA ZIOBER W MAGAZYNIE i-D

DON’T BE A DRUG JUST BE A QUEEN – DAGA ZIOBER W MAGAZYNIE i-D

Rockowo, punkowo i nowocześnie – zobacz jak modelki, w tym Daga Ziober, prezentowały się w sesji Don’t Be a Drag, Just Be a Queen, która znalazła się w „Królewskim wydaniu” czasopisma i-D.

Niedawno informowaliśmy o tym, że z okazji diamentowego jubileuszu panowania Królowej Elżbiety II magazyn i-D przygotował specjalne „Królewskie wydanie” czasopisma. Oprócz interesującej okładki, na której widnieje guru świata mody, Karl Lgerfeld w i-D Royalty Issue znajdziemy również świetną sesję zdjęciową autorstwa Amy Troost, z udziałem między innym Dagi Ziober. 

 

Obszerny edytorial zatytułowany został Don’t Be a Drag, Just Be a Queen. Słowa pochodzące z kawałka Lady Gagi, Born this way stały się inspiracją dla Amy Troost. Kobiece, wyrafinowane zdjęcia, to specjalność słynnej amerykańskiej fotograf, która w tej dziedzinie jest samoukiem. Amy zdaje się bez najmniejszego wysiłku, w genilany sposób uwieczniać gorące postacie ze świata mody. Nad stylizacjami do sesji w „Królewskiem wydaniu” pracował Alastair McKimm, ubrał on dziewczyny w stroje między innymi od Versace, Alexandra McQueena i Givenchy. Nowoczasnymi fryzurami zajęła się Rita Marmor, a nieskazitelny makeup modelki zawdzięczają Pepowi Gay. Oprócz Dagi Ziober, do edytorialu pozowały również Julia Frauche, Karlina Caune i Maria Bradley.

 

Autorzy sesji wpadli na świetny pomysł, aby zapytać modelki, o to, co zrobiłyby gdyby na jeden dzień mogły stać się Królową. Ich odpowiedzi umieszczona na stronach magazynu.

 

„Gdybym była Królową przez jeden dzień kazałabym wszystkim innym Królom i Królowym ubrać się w punkowe ciuchy” – powiedziała Karlina Caune.

 

Obejrzyjcie i przeczytajcie!

 

tagi: Daga Ziober | i-D | i-D Royalty Issue | Amy Troost |

podobne artykuły