PL / EN
DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Podpowiadamy Panom jak zadbać o to żeby dzięki detalom wyróżniać się z tłumu! Sprawdź to!

Aby być modnym nie wystarczy kupować drogich ubrań. Wiedzą o tym Panie, które od wieków dbają o to, żeby ich ozdobą były nie tylko przepiękne stroje, ale przede wszystkim dodatki. Od niedawna Panowie również zaczęli przykładać uwagę do detali i coraz częściej stosują różne akcesoria aby podkreślić swój styl. Torba, pasek, okulary, zegarek, a nawet męska biżuteria sprawiają, że zwyczajny strój nabiera zupełnie innego wymiaru.

 

Wielbiciele eleganckiego stylu mogą pozwolić sobie na kolorową poszetkę, ozdobne spinki do mankietów, modny krawat, muchę lub aksamitkę, która dotychczas kojarzyła się nam z apelami w szkole podstawowej. Dla bardziej ekstrawaganckich Panów polecamy wywinięcie kolorowej koszuli na wierzch rękawa marynarki lub swetra.

 

tl_files/trendy/z wybiegu/dodatki meskie/dodatki 1.jpg

fot. East News; D&G, Hermes, Bottega Venetta

 

Zwolennikom mniej formalnego stylu do gustu przypadną kolorowe sznurowadła, apaszki, łańcuchy przy spodniach i dodatki biżuteryjne (bransoletki, wisiorki, breloki).

 

tl_files/trendy/z wybiegu/dodatki meskie/detale 2.jpg

fot. East News; Dunhill, Hermes

 

W sezonie jesienno-zimowym dodatki odgrywają istotną rolę. Nosimy grube szale, rękawiczki, czapki, kapelusze, kaszkiety oraz dodatki ze sztucznego futra. Tego typu akcesoria nie powinny być traktowane jako ,,zło konieczne’’, a jako modny dodatek. Pamiętajcie, że diabeł tkwi w szczegółach. Nie dajcie się nudzie i bawcie się modą!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: moda męska | dodatki | TRENDY |

podobne artykuły