PL / EN
DELIKATESSEN LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2013/14

DELIKATESSEN LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2013/14

Znana polska marka, proponująca projekty dla mężczyzn, prezentuje kolekcję "Caponata" na jesień zimę 2013/14. Zobaczcie lookbook Delikatessen! 

Delikatessen to niebanalna marka, założona przez Polaka Andrzeja Lisowskiego. Znana zarówno w kraju, jak i za granicą, swoje korzenie ma w Holandii, a w Polsce można ją zdobyć w najlepszych concept storach.

 


Tym razem Delikatessen prezentuje najnowszy lookbook kolekcji na jesień zimę 2013/14. Marka, której od pierwszych projektów, znakiem rozpoznawczym jest koszula, dalej kontynuuje minimalistyczne rozważania na temat formy i prostej elegancji. Sztandarowy produkt Delikatessen, pojawia się i tym razem pod wieloma postaciami: butelkowo zielona, w pasy czy dżinsowa.

 


„Caponata” - bo tak nazywa się kolekcja – to nazwa niezwykłego, sycylijskiego dania, które łączy w sobie smak słodki i kwaśny. Jak i ubrania, kreuje w rezultacie niezwykłe doznania. Zostały one stworzone z bawełny, wełny i dżerseju, a detale to m.in.: guziki z drzewa oliwnego czy macicy perłowej.

 


Zobaczcie lookbook Delikatessen wiosna lato 2013 tylko w naszej galerii!


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Delikatessen | Andrzej Lisowski | Delikatessen jesień zima 2013/14 | Delikatessen kolekcja "Caponata" |

podobne artykuły