PL / EN
DAVID BECKHAM TWARZĄ MARKI BELSTAFF

DAVID BECKHAM TWARZĄ MARKI BELSTAFF

Znany piłkarz i jeden z najseksowniejszych mężczyzn świata, David Beckham, twarzą brytyjskiej marki Belstaff na rok 2014. Sprawdźcie szczegóły!

Dziś wieczorem w Berlinie, David Beckham zostanie oficjalnie przedstawiony jako twarz kampanii reklamowej brytyjskiej marki Belstaff na rok 2014. To kolejna kolaboracja znanego piłkarza ze światem mody, którego mieliśmy okazję zobaczyć m.in. sesjach wizerunkowych marki H&M, w których był twarzą kolekcji męskiej bielizny.

 

Tym razem Beckham pojawił się przed obiektywem Petera Lindbergha, autora m.in. znanej okładki Vogue ze znanymi supermodelkami lat 90, wśród których znalazły się Naomi Campbell, Linda Evangelista, Tatjana Patitz, Cindy Crawford i Christy Turlington. Jak zaprezentował się w jego najnowszej kampanii jeden z najbardziej pożądanych mężczyzn świata?

 

Zdjęcia oddają nastrój angielskiej wsi. Oprócz brytyjskiego piłkarza, w kampanii wzięli udział Andreea Diaconu, Tom Firth, Christian Gajdus i Will Bowden. W stylizacjach z klasycznymi kurtkami ramoneskami, znany piłkarz i modele wyglądają jak prawdziwi motocykliści, którzy odpoczywają po szalonej przejażdżce na angielskich przedmieściach.

 

Wieczorem marka ujawni również informacje na temat specjalnej kolekcji „Beckham for Belstaff”. Oprócz tego, piłkarz pojawi się dziś w Berlinie, na wieczornej gali German GQ’s Men of the Year w Komische Oper.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: David Beckham | Belstaff | kampania reklamowa | Belstaff kampania | David Beckham kampania |

podobne artykuły