Logotyp serwisu lamode.info
DAVID BECKHAM ZAGOŚCI NA OKŁADCE ELLE UK!

DAVID BECKHAM ZAGOŚCI NA OKŁADCE ELLE UK!

Brytyjska edycja ELLE przygotowuje specjalną okładkę z okazji Igrzysk Olimpijskich 2012. W lipcu, jako pierwszy mężczyzna w historii zagości na niej piłkarz, David Beckham.

W Anglii od 27 lipca do 12 sierpnia szykuje się wielkie, sportowe święto. Tegoroczna Olimpiada w Londynie zapowiada się naprawdę imponująco. Towarzyszące jej zainteresowanie spowodowane jest nie tylko ściśle sportowymi zdarzeniami. Duże emocje wzbudzają również stworzone przez znanych projektantów dla kadr narodowych Włoch, Anglii i USA. Do tego dochodzi obecnie kolejny powód – lipcowa okładka ELLE UK.


Z okazji Igrzysk Olimpijskich 2012 angielski magazyn dla kobiet do współpracy zaprosił znanego piłkarza Davida Beckhama, który jako pierwszy w historii mężczyzna został uhonorowany własną okładką. Do tej pory na okładce panowie ukazywali się tylko w towarzystwie kobiet, ta jednak będzie zupełnie samodzielna, tylko z piłkarzem. Numer ze sportowcem ukaże się w lipcu, kiedy rozpocznie się Olimpiada.

 

Beckham, ostatnio jest bardziej znany ze swojego związku z modą niż popisów na boisku. Anglik niedawno zaprezentował swoją kolekcję męskiej bielizny stworzoną we współpracy z marką H&M, występował również w reklamie bielizny Armani. Widywany jest wciąż na imprezach modowych w towarzystwie swojej żony, projektantki Victorii.


Wydawcy liczą, że numer z Davidem Beckhamem zyska miano kolekcjonerskiego, a sam piłkarz cieszy się, że pismo dostrzega poszerzający się krąg odbiorców, bo mężczyźni zaczynają coraz bardziej interesować się modą. Dodatkowo by podgrzać atmosferę, redakcja ELLE wszystkie szczegóły współpracy przy sesji ze sportowcem umieszcza na Twitterze. Okładka z Anglikiem dla miłośniczek mody i piłkarza to zapewne nie lada atrakcja.  I zapewne kolejna okazja do pozazdroszczenia Victorii Beckham.

 

Co myślicie o mężczyznach pojawiających się na okładkach pism dla kobiet? Czy zmiana profilów takich magazynów ma sens?

tagi: David Beckham | Elle UK | edytorial |

podobne artykuły