Logotyp serwisu lamode.info
DAGA ZIOBER W ROSYJSKIM HARPER’S BAZAAR MARZEC 2012

DAGA ZIOBER W ROSYJSKIM HARPER’S BAZAAR MARZEC 2012

Daga Ziober, to kolejna polska top modelka, która bez wątpienia ma potencjał, aby dotrzeć na sam szczyt. Dzisiaj prezentujemy Wam sesję Toys Story z marcowego Harper’s Bazaar Russia z udziałem Dagmary.

Papay, Myszka Miki i dalmatyńczyki na froncie bluzek, samochodzik we włosach, czapka z różowym misiem, spódniczka w kaktusy – edytorial zatytułowany Toys Story zapowiada się dość infantylnie, a jednak żadna ze stylizacji wcale tak nie wygląda. W sesji zdjęciowej dla marcowej edycji rosyjskiego Harper’s Bazaar Daga Ziober plasuje się gdzieś pomiędzy małą, słodką dziewczynką, a odważną i energiczną, świadomą swojego stylu młodą kobietą. Oprócz zdobionych rysunkami z kreskówek ubrań, dziewczyna ma na sobie również piękne długie spódnice i sukienki, orientalne kolczyki, bajeczne buty na wysokich obcasach i koturnach oraz wspaniale odszyte żakiety.

 

Zdjęcia wykonane zostały przez młodą fotograf, dziennikarkę modową i stylistkę pracującą dla Harper's Bazaar Natalię Alaverdian. Utalentowana dziewczyna zwana jest potocznie „kolejną Giovanną Battaglia” i pracowała już między innymi z Ditą Von Teese. Makijażem Dagi zajął się Maki H, a o fryzurę zadbał Domingo Quintero.

 

Zobaczcie koniecznie Toys Story z Dagą Ziober dla Harper's Bazaar Russia na marzec 2012.

tagi: Daga Ziober | Harper's Bazaar | Harper's Bazaar Russia | edytorial |

podobne artykuły