PL / EN
COS - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

COS - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

Najnowsza kampania marki COS na sezon wiosna lato 2015 obfituje w harmonię, ład i świeżość. Sprawdźcie minimalistyczne kroje szwedzkiego brandu!

Spójność, prostota, minimalizm to słowa klucze w kampanii COS na sezon wiosna lato 2015. Najnowsza kolekcja jest młodzieńcza duchem a zarazem ponadczasowa. Tym razem marka mocno inspirowała się modernizmem w architekturze, co w rezultacie przyniosło proste cięcia i asymetryczne kroje. Znaczna część kolekcji czerpie również inspiracje z wielu dyscyplin sportowych, pojawiają się klejone elementy „HEMS” czy laserowo wycinane szycia „Zig Zag”. Na uwagę zasługują wszystkim znane, klasyczne koszule, proste sukienki oraz minimalistyczne akcesoria charakterystyczne dla COS.

 

Szwedzki brand od początku istnienia pielęgnuje swoje korzenie i DNA, opierając je przede wszystkim na funkcjonalności, harmonii oraz na naturalnych surowcach takich jak wełna, jedwab, len czy bawełna.

 

Poza tą nową kolekcją, która pojawi się niebawem w sklepach znajdziecie w nich także aktualny magazyn COS, dzięki któremu dokładniej będziecie mogli przyjrzeć się trendom proponowanym przez markę!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: COS wiosna lato 2015 | COS |

podobne artykuły