PL / EN
CINEMA VERITE - FILMOWY ZWIASTUN NAJNOWSZEJ KOLEKCJI BLESSUS

CINEMA VERITE - FILMOWY ZWIASTUN NAJNOWSZEJ KOLEKCJI BLESSUS

Składniki prawdziwej włoskiej elegancji? Projekty szyte na miarę i magiczny klimat filmów Felliniego. Zobaczcie video promujące najnowszą kampanię młodej polskiej marki Blessus!

 

Z czym kojarzy Wam się prawdziwa elegancja? Michaelowi Hekmatowi, projektantowi marki Blessus, przywodzi na myśl włoską filozofię krawiectwa miarowego, gdzie liczy się każdy dopracowany szczegół kołnierzyka czy mankietu. Wysoki profesjonalizm wykończenia nie oznacza jednak suchego minimalizmu formy, ubrania marki zaprojektowane są bowiem tak, by łączyć komfort z indywidualnym, kreatywnym podejściem do mody.

 

 

Czarno-biały wideoklip promujący najnowszą kolekcję Blessus, zatytułowaną Cinema Verite, przenosi nas do onirycznego świata magicznego realizmu. W takt tematu muzycznego z filmu 8½, najsłynniejszego bodajże dzieła mistrza włoskiego kina lat 60-tych, Frederico Felliniego, pojawia się przed nami galeria postaci, z projektantem Michaelem Hekmatem na czele. Sześć kobiet, mężczyzna i dziewczynka - każde o innym charakterze, a co za tym idzie innym wyczuciu mody i stylu - przechadza się po studiu, czekając na wykonanie zbiorowego zdjęcia.

 

 

Magiczny retro klimat włoskiego kina, niebanalne projekty Blessus i cyrkowa muzyka Nino Roty - Michael Hekmat i Ewa Bukowska, będący autorami filmiku, z pewnością wiedzą, jak wykreować wyjątkowy nastrój i zaintrygować widza.

 

LAMODE.INFO czeka na premierę pełnej kolekcji i raz po raz ogląda film promujący Cinema Verite:


źródło: youtube.com


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Blessus | Cinema Verite | Michael Hekmat | moda polska |

podobne artykuły