Logotyp serwisu lamode.info
Chloë Sevigny gwiazdą tegorocznej świątecznej kampanii Zalando

Chloë Sevigny gwiazdą tegorocznej świątecznej kampanii Zalando

Zalando rusza z kampanią świąteczną "Twoja Historia. Twój Prezent", która bada bliski związek mody z tożsamością.

Spis treści

1. Chloë Sevigny - gwiazdą kampanii Zalando

2. Justyna Obasi reżyserką kampanii “Twoja Historia. Twój Prezent” 

Chloë Sevigny - gwiazdą kampanii Zalando

W roli głównej występuje ikona stylu, Chloë Sevigny. Kampania ukazuje prywatne momenty Chloë, od rodzinnych obiadów po wieczory z przyjaciółmi, gdzie każdy scenariusz to inny fragment z jej życia. 

Każde ubranie przedstawia inną historię, oferuje wgląd w różne aspekty naszego życia. Kampania "Twoja Historia. Twój Prezent" zaprasza do celebrowania każdej wersji siebie i jestem dumna, że mogę być jej częścią - mówi Chloë.

Kampania Zalando 2023 (fot. mat. prasowe Zalando)

fot. mat. prasowe Zalando

Justyna Obasi reżyserką kampanii “Twoja Historia. Twój Prezent” 

Stworzona z kreatywnym wyczuciem Justyny Obasi, reżyserki polsko-nigeryjskiego pochodzenia i wizualną wnikliwością fotografa Dani Pujalte to coś więcej niż aspekty estetyczne. To zbiór momentów, w których role Chloë - głowy rodziny, aktorki i reżyserki, osoby kontemplującej w samotności oraz tej zawsze obecnej na spotkaniach towarzyskich - odzwierciedlają wielowymiarową tożsamość, którą odnajdujemy w każdym z nas. 

Współpraca z Chloë była niesamowitym doświadczeniem. W ramach kampanii 'Twoja Historia. Twój Prezent', eksplorujemy różne role, jakie jedna osoba może odgrywać w oczach swoich bliskich, a Chloë odnalazła się w tej roli idealnie. - mówi Sara Spännar, VP Global Marketing - Chloë uosabia takie wartości Zalando jak poczucie własnej wartości, chęć wyrażania siebie oraz swojego stylu. 

“Twoja Historia. Twój Prezent” to więcej niż selekcja ubrań. To odkrywanie intymnych więzi między modą, tożsamością a chwilami, które nas definiują. Kampania współgra z zaangażowaniem Zalando w tworzenie przestrzeni, w której styl reprezentuje osobistą historię, a każdy element garderoby jest jej częścią. 

Kampania Zalando 2023 (fot. mat. prasowe Zalando)
fot. mat. prasowe Zalando

tagi: zalando | PR | kampania |

podobne artykuły