PL / EN
CAST ME MARC – ZOSTAŃ TWARZĄ NOWEJ KAMPANII MARCA JACOBSA

CAST ME MARC – ZOSTAŃ TWARZĄ NOWEJ KAMPANII MARCA JACOBSA

Marc Jacobs poszukuje twarzy do kampanii jesień zima 2014! Dzięki „Cast Me Marc” każdy może zgłosić swoją kandydaturę! Poznajcie szczegóły.

Marc Jacobs ogłosił nietypowy casting na twarze swojej kolejnej kampanii jesień zima 2014. „Cast Me Marc” to inicjatywa, dzięki której praktycznie każdy może zgłosić swoją kandydaturę. Wystarczy tylko jedno zdjęcie otagowane #CastMeMarc i link do niego wrzucony na oficjalny profil Marc Jacobs Intl na Twitterze. Internetowy casting potrwa do 9 kwietnia

 

Na Twitterze Marca pojawiły się już zdjęcia nawet kilkunastomiesięcznych modeli, spontaniczne selfies czy fotografie ze starannie przygotowanymi stylizacjami. Zgłaszają się również wizażyści, którzy zamieszczają efekty swojej pracy. Różnorodność zgłoszeń z pewnością spowoduje, że Marc i cały jego ekipa odpowiadająca za przygotowanie kampanii, nie będzie miała łatwego wyboru. 

 

Sesja zdjęciowa planowana jest na 30 kwietnia i 1 maja 2014 w Nowym Jorku. Osobie, bądź kilku osobom, które wygrają casting, marka zdecydowała się opłacić przelot w obie strony z wybranego lotniska do Nowego Jorku oraz pobyt w hotelu. Więcej szczegółów i cały regulamin konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie marki, a poniżej możecie zobaczyć kilka przykładowych zdjęć!

 

Widzicie wśród nich potencjalnych kandydatów na twarze nowe kampanii? Co sądzicie o całej inicjatywie?

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Marc Jacobs Intl | Cast Me Marc | casting | Marc Jacobs |

podobne artykuły