PL / EN
CARVEN KAMPANIA WIOSNA LATO 2013

CARVEN KAMPANIA WIOSNA LATO 2013

Paryska marka Carven zaskakuje nietypową kampanią na wiosnę lato 2013. Zobaczcie koniecznie ! 

Nie wszyscy wiedzą, że marka Carven, która powróciła do branży mody w 2010 roku ma swoje korzenie w modnym Paryżu lat 50. Jej założycielką była Madame Carmen de Tomasso. Projektantka zainspirowana swoimi potrzebami, tworzyła eleganckie stroje dla drobnych kobiet.

 

 

Dziś za sterami Carven stoi Francuz Guillaume Henry, dzięki któremu marka znów stała się popularna i znana na całym świecie. W swojej kampanii na wiosnę lato 2013 proponuje wariacje na temat klasycznego kroju płaszczów, sukienek czy męskich ubrań. Projekty dla kobiet, zostały przedstawione w kolorystyce głębokiej czerwieni, granatu, zieleni, choć nie brakuje także popularnych w ostatnich sezonach printów inspirowanych sztuką XVII wieku. Kołnierzyki i obłe wycięcia – to znak charakterystyczny kolekcji.

 

 

Forma przedstawienia kampanii również przykuła naszą uwagę. Modelka Sara Blomqvist i model Thomas Sottong zostali sfotografowani na białym, oszczędnym tle. Ciała bohaterów na fotografiach poddano zabiegowi multiplikacji, tak by tworzyły niezwykłe kompozycje, dzięki czemu wyeksponowane zostały przede wszystkim ubrania i dodatki.

 

 

Zobacznie kampanie Carven wiosna lato 2013!


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Carven | Madame Carmen de Tomasso | Guillaume Henry | Carven kampania wiosna lato 2013 |

podobne artykuły