Logotyp serwisu lamode.info
CARA DELEVINGNE PROJEKTUJE DLA MULBERRY

CARA DELEVINGNE PROJEKTUJE DLA MULBERRY

Mulberry po raz kolejny współpracuje z Carą Delevingne. Tym razem brytyjska modelka zadebiutowała jako współtwórczyni najnowszej kolekcji torebek. Dowiedzcie się więcej!

Współpraca Cary Delevingne z Mulberry rozwinęła się na dobre. Brytyjka była twarzą jesienno-zimowej kampanii 2013 oraz wiosenno-letniej 2014. Tym razem debiutuje w nieco innej roli, jako projektantka i swoim nazwiskiem sygnuje własną linię toreb marki.


Torba, zaprojektowana przez modelkę, jest dostępna w trzech różnych rozmiarach oraz wersjach: ze skóry naturalnej, pikowanej i cielęcej. Delevingne nieco odświeżyła kultowy już fason Mulberry, czego efektem jest wzór kamuflażu wojskowego czy doczepiane paski, dzięki którym torebki można nosić także w formie plecaków.

 

Trudno się dziwić, że Mulberry postawiła na współpracę z topową brytyjską modelką, która od jakiegoś czasu ciągle wykorzystuje swoje pięć minut. Ostatnio marka przechodziła dość ciężki okres (m.in. po odejściu dyrektor kreatywnej Emmy Hill ), czego wynikiem były wyraźnie słabsze wyniki sprzedaży. Delevingne oraz jej projekty są wielką szansą na to, że po torebki Mulberry sięgną nowe oraz nieco młodsze klientki.

 

Prezentacja torebek zaprojektowanych przez Carę miała miejsce podczas niedzielnego pokazu marki na Londyńskim Tygodniu Mody.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie efekty tej współpracy.

 

tagi: Cara Delevingne dla Mulberry | Cara Delevingne projektuje dla Mulberry | Cara Delevingne | Mulberry |

podobne artykuły