PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
CARA DELEVINGNE NA OTWARCIU FLAGOWEGO SKLEPU BURBERRY W SZANGHAJU

CARA DELEVINGNE NA OTWARCIU FLAGOWEGO SKLEPU BURBERRY W SZANGHAJU

Cara Delevingne niczym Mary Poppins? Zobaczcie, co jeszcze działo się podczas otwarcia nowego flagowego sklepu Burberry w Szanghaju!

Huczne otwarcia to jej specjalność, a umiejętność zaskakiwania może od niej uczyć się wielu. Już pierwsze informacje o nowym, flagowym sklepie Burberry zapowiadały, że będzie to niezwykłe wydarzenie. A tym razem organizatorzy rzeczywiście przeszli samych siebie! Na oficjalnym otwarciu butiku w Szanghaju ambasadorka marki Cara Delevingne wcieliła się w postać Mary Poppins, unosząc się w powietrzu z parasolką w charakterystyczną kratę! Oprócz Brytyjki wieczór, podczas którego zaprezentowano ponownie kolekcję jesień zima 2014/2015, uświetnił występ brytyjskich muzyków – Palomy Faith i Eda Harcourta.


Słynna marka w Chinach ma już 36 sklepów, z czego aż cztery w samym Szanghaju. Żadnemu z nich nie towarzyszyło jednak tak huczne otwarcie, jak czwartkowy show „Dreams of London – Burberry Dances In Shanghai”. Jednak nic w tym dziwnego – Burberry jest jednym z ulubionych domów mody Chińczyków, a rynek stanowiący dwadzieścia procent światowej konsumpcji dóbr luksusowych wymagał odpowiedniej oprawy!


 

Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia z tego wydarzenia.

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Cara Delevingne | Suki Waterhouse | sklep Burberry w Szanghaju | BURBERRY |

podobne artykuły