PL / EN
CARA DELEVINGNE DLA MULBERRY - KAMPANIA WIOSNA LATO 2014

CARA DELEVINGNE DLA MULBERRY - KAMPANIA WIOSNA LATO 2014

Kolejna współpraca angielskiej marki Mulberry z fotografem Timem Walkerem oraz czołową brytyjską modelką Carą Delevingne. Efekty ich pracy możecie zobaczyć w naszej galerii. 

 

Do współpracy, przy tworzeniu najnowszej kampanii wiosna lato 2014, angielska marka Mulberry ponownie zaprosiła fotografa - Tima Walkera oraz czołową, brytyjską supermodelkę – Carę Delevingne.

 

 

Zespół,podobnie jak podczas sesji do poprzedniej, jesienno - zimowej kampanii, odwiedził osiemnastowieczną posiadłość w Oxfordshire. Tym razem Cara została zaproszona na tradycyjną angielską herbatkę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że wśród jej współtowarzyszy znalazły się psy, żółw, kucyk, kakadu oraz pelikan. W przypadku marki Mulberry, zdążyliśmy się już przyzwyczaić do ich obecności ( w ostatniej kampanii pojawiły się lisy i sowy).

 

 

Zapytana o komentarz dyrektor marki – Anne-Marie Verdin odpowiada: „Walker pokazał romantyczny, literacki oraz bardzo silny, brytyjski charakter, który jest nieodłączną częścią marki Mulberry”. Dyrektor kreatywna Roonie Cooke Newhouse dodaje, że „kampania wiosna 2014 to piękne, lecz jednocześnie niesforne spotkanie przy herbatce razem z Carą i jej arką pełną zwierząt – to esencja natury Mulberry. Pupile może i nie przestrzegają zasad savoir- vivre, lecz Cara jest bardzo wyrozumiała”.

 

 

Stylistą w tegorocznej kampanii został Edward Enninful. Całą sesję zobaczymy w lutowych wydaniu brytyjskiego ELLE i Vogue.

 

 

Jeśli jesteście ciekawi efektów, już teraz zapraszamy do naszej galerii. 

 

 


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Mulberry | Cara Develigne | Tim Walker | kampania wiosna lato | kampania wiosna lato 2014 | |

podobne artykuły