PL / EN
CAITLYN JENNER W OBIEKTYWIE ANNIE LEIBOVITZ W SESJI DLA VANITY FAIR!

CAITLYN JENNER W OBIEKTYWIE ANNIE LEIBOVITZ W SESJI DLA VANITY FAIR!

W lipcowym numerze Vanity Fair ukazała się wzbudzająca wiele emocji sesja z udziałem Caitlyn Jenner. Zobaczcie pierwsze ujęcia autorstwa Annie Leibovitz!

W lipcowym wydaniu Vanity Fair ukazała się niezwykła sesja zdjęciowa wraz z towarzyszącym jej 22-stronicowym wywiadem. Dlaczego ta informacja wzbudza w mediach tyle emocji? Otóż dlatego, że jej bohaterką jest Caitlyn Jenner, czyli do niedawna znany jeszcze jako były sportowiec,  ojczym sióstr Kardashian i ojciec Kendall i Kylie - Bruce Jenner, który w najnowszym numerze magazynu opowiada o swojej metamorfozie.

 

Caitlyn Jenner stanęła przed obiektywem legendarnej  fotograf Annie Leibovitz. Sesja odbyła się w domu Caitlyn w Malibu, dzięki czemu kadry zyskały niezwykły i delikatny klimat. Na swoich fotografiach Leibovitz potrafi idealnie pokazać nie tylko znane osoby, ale także problemy dotyczące całego społeczeństwa. Tak stało się i tym razem, ponieważ zdjęcia wzbudziły głęboką dyskusję na temat akceptacji i postrzegania osób transgender. Ku wielkiemu zdziwieniu mediów, odzew na tak kontrowersyjną sesję był bardzo pozytywny.

 

Za niezwykle kobiece stylizacje Caitlyn odpowiedzialny jest cały zespół profesjonalistów na czele z Jessicą Diehl, która wybrała dla bohaterki sesji wszystkie kreacje. Makijażem zajął się nieoficjalny król w tej dziedzinie - Mark Carrasquillo, za fryzury odpowiedzialny jest wybitny fryzjer Orbie, a całość dopełnił manicure wykonany przez Deborah Lippmann.

 

Pierwsze zdjęcia oraz materiał z backstage’u sesji możecie zobaczyć w naszej galerii

 

źródło: youtube.com

 

 


 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Caitlyn Jenner | Annie Leibovitz | Vanity Fair | sesja zdjęciowa | Bruce Jenner | sesja |

podobne artykuły