PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
BYĆ ALBO NIE BYĆ – KOLEKCJA HYAKINTH NA SEZON WIOSNA LATO 2012 W OBIEKTYWIE ŁUKASZA BRZEŚKIEWICZ

BYĆ ALBO NIE BYĆ – KOLEKCJA HYAKINTH NA SEZON WIOSNA LATO 2012 W OBIEKTYWIE ŁUKASZA BRZEŚKIEWICZ

Motyw czaszki, złoto i niepokój po katastrofie – kolekcja Jacka Kłosińskiego Hyakinth na sezon wiosna lato 2012 w obiektywie Łukasza Brześkiewicza. Zobaczcie koniecznie!

Kolekcję Jacka Kłosińskiego Hyakinth na sezon wiosna lato 2012 znamy dosłownie od podszewki. Gościliśmy u projektanta, gdy przygotowywał się do jej prezentacji podczas ostatniej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Odpowiednia stylizacja i klimatyczne fotografie pozwalają jednak zobaczyć ją w zupełnie nowym wydaniu.

 

Mężczyzna Hyakinth jawi się jako postać mroczna i tajemnicza, która wybiera również takie outfity. Nienagannie skrojone garnitury, w których ważną rolę odgrywają detale – krzywo przyszyte kieszonki, kolory podszewek czy lamówek, nadruki ze zdjęć po katastrofie w Japonii – to podstawa na której bazuje twórczość projektanta. Indywidualizm i odwaga uwydatnione są za pomocą kolorystyki – złota marynarka, koszula i spodnie z czarnymi wstawkami, które zdobi pasek z klamrą w kształcie głowy byka – to propozycje dla mężczyzn, którzy nie boją się w modzie nuty ekstrawagancji.

 

Jacek Kłosiński do współpracy przy sesji zdjęciowej zaprosił tak jak ostatnio Łukasza Brześkiewicza. Wówczas do stylizacji wykorzystane zostały  wypchane zwierzęta, nadające tajemniczości i odrobiny kontrowersji, tym razem artyści postawili na motyw czaszki i kościotrupa wykorzystując patchworkową koszulę Comme des Garçons oraz biżuterię ooh!Andy.

 

Musicie to zobaczyć!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Jacek Kłosiński | Jacek Kłosiński Hyakinth | Łukasz Brześkiewicz | trendy wiosna lato 2012 | moda polska |

podobne artykuły