Logotyp serwisu lamode.info
BY MARLENE BIRGER

BY MARLENE BIRGER

Przedstawiamy Wam kolekcję królowej duńskiej mody.

Skandynawska moda kojarzy się nam przede wszystkim z minimalistycznym szykiem albo z neogotyckim, niedbałym stylem młodych fanów muzyki metalowej.

 

Malene Birger udowadnia jednak, że Dunki chcą i mogą ubierać się w zgodzie z trendami. Dlatego też w jej kolekcji "The Bow" dominują ciepłe kolory - brązy i karmelowe beże, połączone z pudrowym różem, mocną czerwienią i głęboką czernią. Kolory te nie tylko nawiązują do obecnych trendów, tak widocznych między innymi na pokazach Celine i Michael'a Kors'a, ale i otaczają kobietę aurą luksusu. Bowiem marka By Malene Birger (w skrócie BMB) to nie tylko moda z wysokiej półki, ale przede wszystkim elegancja i jakość.

 

Tytuł kolekcji, w tłumaczeniu z angielskiego brzmi "Kokarda". Ten motyw jest klamrą kompozycyjną kolekcji - kokarda pojawia się w kilku postaciach - "spina" sukienkę, ozdabaia kieszenie swetra. Nawet męska, rozwiązana muszka, jest wariacją na temat przewodniego motywu linii.

 

Słowo "bow" ma też drugie znaczenie - "ukłon". Taki właśnie gest powinniśmy wykonać w stronę Malene Birger, która nie bez powodu została kiedyś przez MTV Europe obwołana "królową kopenhaskiej mody".

 

Kolekcja jest dostępna w butiku internetowym marki:

http://shop.bymalenebirger.com/

tagi: kolekcja | By Malene Birger |

podobne artykuły