Logotyp serwisu lamode.info
BURBERRY NA ŻYWO – PROSTO Z PEKINU

BURBERRY NA ŻYWO – PROSTO Z PEKINU

Huczne otwarcie najnowocześniejszego salonu flagowego Burberry w Pekinie odbędzie się już 13 kwietnia! - zobacz to na żywo w Internecie. Zobacz filmik zapowiadający wydarzenie!

13 kwietnia odbędzie się wielkie otwarcie najnowocześniejszego flagowego salonu Burberry w Pekinie. Wydarzenie będzie można, podobnie jak londyński pokaz kolekcji na sezon jesień-zima 2011/12, oglądać w Internecie. Żaden fan marki Burberry nie powinien przegapić takiej możliwości – na ogromnej scenie wystąpią artyści z brytyjskiego zespołu Keane. Jednak centralnym punktem eventu będzie pokaz mody, podczas którego zobaczyć będzie można nie tylko modeli i prezentowane przez nich ubrania z najnowszej kolekcji, ale również hologramy udające modeli. Całość uzupełniona będzie dźwiękiem i światłem – celem jest zatarcie granicy pomiędzy światem cyfrowym a rzeczywistym, aby każdy, kto będzie oglądać tę relację, czy na Sparkle Roll Plaza w Pekinie, czy z każdego innego zakątka świata przez Internet, miał możliwość identycznych doznań estetycznych.

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/BURBERRY NA ZYWO PROSTO Z PEKINU/30a9665b-ff39-4731-b5d7-b2309a66ccfc.jpgfot. materiały prasowe/Burberry

 

 

Uwielbiam kreatywność, rozwibrowanie i historię – to wszystko, co tworzy Chiny i ich ekscytującą, dynamiczną energię. To wielkie wyróżnienie móc otworzyć flagowy sklep o takim stopniu technicznego zaawansowania właśnie tam. Cieszy mnie także fakt, że każdy będzie mógł z nami dzielić te emocje i przeżywać tę „celebrację brytyjskości”, na którą składa się nie tylko innowacja i technologia, ale i muzyka” – mówił dyrektor kreatywny Burberry, Christopher Bailey, który jest również autorem projektu ogromnego, bo liczącego sobie ponad 1000 m², flagowego salonu w Pekinie.

 

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/BURBERRY NA ZYWO PROSTO Z PEKINU/62308682-3bb4-45d3-a4ab-f78d85501c1c.jpgfot. materiały prasowe - na zdjeciu Christopher Bailey z członkami zespołu Keane

 

 

Burberry zdążyło otworzyć w Chinach już 57 sklepów, ten jednak będzie wyjątkowy – na ścianach znajdować się mają ogromne ekrany LED, bez przerwy pokazujące reklamowe treści marki oraz pokazujące na żywo eventy związane z działalnością firmy.

 

Brytyjska marka Burberry, założona w 1856 roku, jest jednym z prekursorów połączenia mody i technologii. Jednocześnie, dyrektor kreatywny Christopher Bailey silnie akcentuje tożsamość firmy, w swoich kolekcjach odwołując się do tradycyjnych i rozpoznawalnych na całym świecie form, nadając im jedynie młodzieńczego charakteru. Bez wątpienia jest to przepis na sukces – marka Burberry dziś jest jedną z najpopularniejszych odzieżowych linii.  

 

film: materiały prasowe

 

tagi: Christopher Bailey | BURBERRY |

podobne artykuły