Logotyp serwisu lamode.info
BURBERRY – KAMPANIA KOLEKCJI JESIEŃ-ZIMA 2011/12

BURBERRY – KAMPANIA KOLEKCJI JESIEŃ-ZIMA 2011/12

Przedstawiamy zdjęcia i filmiki reklamowe z najnowszej, jesienno-zimowej kampanii kultowej marki Burberry. Autorem zdjęć jest sam Mario Testino!

Zainspirowały mnie archiwalne zdjęcia z naszych kampanii w późnych latach 60., gdzie Jean Shrimpton osłania się  swoim trenczem przed romantyczną, ale i kapryśną angielską pogodą – komentował Christopher Bailey – Zależało nam na sportetowaniu grupy młodych Brytyjczyków – aktorów, muzyków i modeli.

 

Podobnie jak w sezonie wiosenno-zimowym, co miesiąc Burberry będzie ujawniać „parę miesiąca”, prezentującą oddzielny motyw przewodni. Tym samym, pokaże różnorodność swojej kolekcji. Kampania utrzymana jest w estetyce poprzednich zdjęć reklamowych, a główną rolę grają w niej kolor i nieskazitelnie uszyte ubrania. Modele biorący udział w kampanii odzwierciedlają świeżość i energię z sukcesem odmłodzonej brytyjskiej marki.

 

Od kiedy Christopher Bailey stał się dyrektorem kreatywnym Burberry, legendarny brand zyskał status kultowego także wśród młodzieży. To zresztą na tę grupę odbiorców konsekwentnie stawia Bailey, lansując co roku nowe twarze i korzystając z najnowszych technologii przy promocjach i pokazach. Jednocześnie jednak, moda nie schodzi na dalszy plan - jesienno-zimowa kolekcja jest, jeśli to możliwe, jeszcze lepsza od poprzednich. Sprawdźcie sami!

 

video: mat. prasowe Burberry

 

video: mat. prasowe Burberry

 

video: mat. prasowe Burberry


tagi: kampania | marka | jesień-zima 2011/12 | BURBERRY |

podobne artykuły