PL / EN
BRANŻA MODY DLA WOŚP 2014 - XXII FINAŁ

BRANŻA MODY DLA WOŚP 2014 - XXII FINAŁ

Anja Rubik, Łukasz Jemioł i Jessica Mercedes - sprawdźcie, jakie inne osobistości branży mody postanowiły w tym roku wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jakie przedmioty przekazały na aukcję charytatywną!

Już niedługo XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej  i godnej opieki medycznej seniorów. Z tej okazji odbywa się coroczna aukcja charytatywna, na której znajdziemy przedmioty ofiarowane przez znane osobistości m.in. z branży mody.

 

CZERWONA SUKIENKA:
„Czerwona sukienka” to wspólna aukcja, w której biorą udział polscy projektanci: Hector & Karger, Łukasz Jemioł, Małgorzata Czudak, MMC Studio i Pajonk. Z tej okazji każdy z nich stworzył własną interpretację czerwonej sukienki. Licytować możecie pod tym adresem http://shopstory.pl/shopstory/artykul/29810/Czerwona_sukienka. Cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz WOŚP.

 


 

BIZUU:

Projektantki Bizuu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczyły sukienkę pochodzącą z kolekcji jesień zima 2013/14. Kreacja jest niezwykła, ponieważ została podpisana na metce przez aktorkę Sharon Stone podczas jej wizyty w warszawskim butiku marki.

 


 

JESSICA MERCEDES:

Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek ofiarowała na aukcję WOŚP parę szpilek, które zaprojektowała dla sklepu Sarenza.pl. Jest to ostatnia okazja na zakup tego wyjątkowego modelu.

 


 

WERONIKA ROSATI I TERESA ROSATI:

Weronika Rosati postanowiła przekazać na aukcję sukienkę, w której pojawiła się w czasie Oskarowej imprezy Eltona Johna. Kreacja została zaprojektowana przez jej matkę – Teresę Rosati.

 


 

KASIA GOROL:

Autorka bloga Jestem Kasia  również zaangażowała się w udział w aukcji charytatywnej WOŚP i oddała na jej rzecz czarne Lenonki Gucci, będące częstym element jej stylizacji. 

ANJA RUBIK I LA MANIA:

Światowej sławy polska top modelka przekazała na aukcję sukienkę projektu Joanny Przetakiwicz z La Manii, w której wystąpiła w reklamie biżuterii Apart. Niedawno na licytację przeznaczyła także perły z tej samej kampanii.

 


 

KASIA TUSK:

Córka premiera i jedna z autorek Bloga Make Life Easier przekazała dla WOŚP pudełko Glossybox z limitowanej edycji, na którego zawartość składa się skomponowany przez nią zestaw ulubionych kosmetyków.

 


 

Te i pozostałe aukcje znajdziecie na stronie rzeczyodserca.pl. Zapraszamy, bo cel jest szczytny!

 

 


video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: WOŚP | WOŚP aukcje | projektanci dla WOŚP | blogerzy dla WOŚP | modelki dla WOŚP |

podobne artykuły