PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
BOHOBOCO - NA BACKSTAGE’U KAMPANII NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

BOHOBOCO - NA BACKSTAGE’U KAMPANII NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Duet Bohoboco zaprosił nas na backstage swojej sesji zdjęciowej. Nowa kampania zapowiada się naprawdę wyjątkowo! Zobaczcie, czym zaskoczyli nas projektanci.

Po przekroczeniu progu studia Daylight od razu rzuca się w oczy jasnowłosa modelka. Pierwsza myśl – duet wrócił do współpracy z Alex (Rebel Models). Jednak, gdy podchodzimy bliżej widzimy pokrytą piegami twarz modelki i zaczynamy się zastanawiać kim jest ta skandynawska piękność. I nagle nas olśniewa! To Magda Jasek (Free Models), która współpracowała z Bohoboco przy poprzedniej kampanii. Modelka o charakterystycznych rudych włosach specjalnie na potrzeby sesji została blondynką.

 

Kolekcja zaprezentowana na majowym pokazie równie dobrze prezentuje się z bliska. Minimalistyczna kolorystyka w połączeniu z pięknymi tkaninami tworzy zgrany duet. Ciekawe kroje nawet na wieszakach prezentują się znakomicie.

 

Kolejną niespodzianką jest nowa linia butów Boholoft stworzona przez duet projektantów – Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha przy współpracy z marką Loft37. Proste fasony i klasyczna kolorystyka świetnie komponują się z całą kolekcją.

 

Skład ekipy współpracującej przy sesji praktycznie nie uległ zmianie. Zdjęcia wykonywał Marcin Kempski (ilike-photo), makijażem zajął się Dariusz Koterski (Estee Lauder).

 

Kampania zapowiada się wyjątkowo ciekawie i zapewne już niebawem będziemy mogli podziwiać efekty sesji, ale póki co uchylamy rąbek tajemnicy i zabieramy Was na backstage. 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Bohoboco | Michał Gilbert Lach | Kamil Owczarek | Magda Jasek | backstage |

podobne artykuły