PL / EN
BOHO - LOOKBOOK WIOSNA LATO 2013

BOHO - LOOKBOOK WIOSNA LATO 2013

Multikolorowe, afrykańskie inspiracje w kolekcji polskiej marki Boho na wiosnę lato 2013. Zobaczcie lookbook "Afrika Unite"!

Kolorowe wzory, barwne tkaniny, luźne, casualowe kroje - to rozwiązania jakie proponuje nam na ten sezon polska projektantka Małgorzata Bochenek. Boho dociera do dalekiej Afryki i przedstawia kolekcję prosto z tego przepełnionego słońcem kontynentu.

 

 

"Afryka Unite" - bo tak nazywa się wiosenna linia marki, to kwintesencja afrykańskich klimatów. Materiały użyte do stworzenia projektów zostały sprowadzone bezpośrednio właśnie z tego kontynentu. Głównym elementem kolekcji są spodnie o prostym, wygodnym kroju. Można przebierać w ich różnorodnych wzorach: paski, kratki, kropki, motywy florystyczne czy fantazyjne aplikacje. Świetnie wyglądają zarówno w połączeniu z adekwatnym wzorem T- shirtem, tworząc modny w tym sezonie total look, czy zwykłą, jednokolorową bluzką. Te ostatnie przyciągają oryginalnym krojem, z zapięciem z tyłu. Boho zachęca nas do miksu miejskiego stylu hippie z nutką romantyzmu.

 

 

Zobaczcie lookbook Boho na wiosnę lato 2013 w naszej galerii!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Boho | Boho wiosna lato 2013 | Boho Afrika Unite | Małgorzata Bochenek |

podobne artykuły