PL / EN
BLESSUS - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2011

BLESSUS - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA-LATO 2011

Prezentujemy lookbook pierwszej kolekcji Blessus - nowej marki na polskim rynku, którą już upodobały sobie gwiazdy.

Blessus to nowa marka na polskim rynku, którą kilka dni temu mieliśmy okazję przedstawić. Minął zaledwie tydzień od otwarcia pierwszego butiku w Warszawie, a polskie gwiazdy już zdążyły ją sobie upodobać.

 

Marka, stawiając na kobiecość i wygodę, proponuje przede wszystkim sukienki. Oryginalność pomysłu polega na umożliwieniu własnego komponowania kreacji, wpisując się w coraz popularniejszy koncept personalizacji  wyglądu. Każda sukienka składa się bowiem z trzech komponentów, które - ze względu na okazję, porę dnia lub aktualny nastrój - można łączyć ze sobą ukrytymi zamkami błyskawicznymi.

 

W wiosenno-letniej kolekcji Blessus dominują najmodniejsze w tym sezonie kolory: pomarańcze, róże oraz limonki. Obecne są także stonowane barwy: beże i szarości, granaty i czernie. Wykorzystano zróżnicowane tkaniny, głównie żakardy, jedwabie i jerseye. Do dyspozycji są kreacje rozkloszowane z lekko obniżoną talią oraz sukienki dopasowane, subtelnie podkreślające sylwetkę. Proste fasony zdobią też draperie, a także geometryczne formy.

 

Gratką dla wszystkich indywidualistek jest informacja, że każda sukienka Blessus otrzymuje indywidualny certyfikat i jest sygnowana numerem seryjnym. Ponadto, poza standardową numeracją, firma oferuje szycie na miarę. Koszt sukienki waha się między 1500 a 3500 PLN.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Blessus | kolekcja | wiosna-lato 2011 |

podobne artykuły