PL / EN
BIEL FASHION – MODA W DOWOLNYM KOLORZE

BIEL FASHION – MODA W DOWOLNYM KOLORZE

Białe, przeciwdeszczowe płaszcze, które można dowolnie zamalować lub zadrukować to odpowiedź marki Biel Fashion na potrzeby modowych indywidualistów. Zobaczcie koniecznie, co się za tym kryje!

Przeciwdeszczowe płaszcze Biel Fashion to połączenie nowoczesnego spojrzenia na modę z funkcjonalnością. Z każdym dniem dopasowują się do użytkownika – gniotą, wycierają i właśnie to czyni je oryginalnymi. W całym projekcie najciekawsze jest jednak to, że białą materią można dowolnie zamalować lub zadrukować – jest to więc idealna propozycja dla modowych indywidualistów, którzy w swojej szafie chcą mieć niepowtarzalny projekt. Nie bez znaczenia jest także fakt, że płaszcze są wykonane z materiałów w pełni ekologicznych, podlegających recyklingowi.

 

Projektantką marki Biel Fashion jest Justyna Półtorak – absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, która kończyła kursy w kraju jak i za granicą między innymi w Central St. Martins College of Art. And Design.

 

Nieprzemakalne, eko i pobudzające do kreatywnego działania – czy wreszcie powstał projekt spełniający większość oczekiwań dzisiejszych fashionistów?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: eko | Biel Fashion | Justyna Półtorak | moda polska | marka |

podobne artykuły