PL / EN
BEAUTIFUL STORY - KAMPANIA MARKI RESERVED WIOSNA-LATO 2011

BEAUTIFUL STORY - KAMPANIA MARKI RESERVED WIOSNA-LATO 2011

Topmodelka Magdalena Frąckowiak to kolejna bohaterka kampanii „Beautiful Story” i historii przybliżanej przez polską markę Reserved.

1 kwietnia rozpoczęła się wiosenno-letnia kampania Beautiful Story i jest kontynuacją jesienno-zimowej odsłony marki Reserved. Zamysłem kampanii jest przybliżanie interesujących historii młodych ludzi, którym dzięki pasji i wierze we własne marzenia udało się odnieść sukces.

 

W tym sezonie Beautiful Story przedstawia sylwetkę pięknej topmodelki, pochodzącej z Gdańska - Magdaleny Frąckowiak. Magda należy do grona 30 najlepszych, światowych modelek według listy francuskiego Vogue. Obecnie jest twarzą marek takich jak Dior, Givenchy, Victoria's Secret czy Chanel. Modelka należy również do wąskiego grona bohaterek kalendarza Pirelli.

 


film: materiały prasowe Reserved


 

Pomimo zawrotnej kariery i sukcesu jaki odniosła Magda, nadal postrzegana jest jako sympatyczna, szczera i wrażliwa osoba, wciąż zapracowana i zdeterminowanaj w swoich dążeniach do samorealizacji. Jej talent, siła i samoświadomość doprowadziły ją na szczyt światowej kariery - jak mówi sama modelka: "Paryż, Londyn, Nowy Jork: moje Trójmiasto".Zamysłem kampanii jest inspirowanie młodych ludzi. Poprzez pryzmat prezentowanych historii marka chce zaszczepić w nich pasję, wiarę w marzenia i chęć do samorealizacji.Zdjęcia do kampanii zostały wykonane w Buenos Aires i są dziełem utalentowanego duetu - Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka. W ich obiektywie powstał obraz zestawiający ze sobą urodę i charyzmę bohaterów kampanii z miejskim życiem tętniącego Buenos.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: kampania | wiosna-lato 2011 | Reserved | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły