PL / EN
BAŚNIOWA MALGOSIA BELA W OBIEKTYWIE TIMA WALKERA W GRUDNIOWYM  WYDANIU VOGUE UK

BAŚNIOWA MALGOSIA BELA W OBIEKTYWIE TIMA WALKERA W GRUDNIOWYM WYDANIU VOGUE UK

Rozmyte ujęcia bajkowej krainy. Melanż kolorów w połączeniu z eklektyzmem faktur i niesamowita, jakby przeniesiona z innej rzeczywistości, Malgolsia Bela. Przedstawiamy Wam magiczne zdjęcia Tima Walkera w brytyjskim Vogue.

Tim Walker znany jest z kreowania magicznej, romantycznej scenerii na swoich fotografiach. W jego prace zawsze wpisana jest tajemniczość i szczypta baśniowości. Tych elementów nie mogło zabraknąć w najnowszym edytorialu  Vogue UK jego autorstwa.

 

 

Like a Dreamers Do to znany utwór Beatlesów opowiadający historię miłości mężczyzny i cudownej dziewczyny, która pojawia się w jego śnie. Sesja w brytyjskim Vogue, z udziałem Malgosi Beli, nosi ten sam tytuł, co piosenka czwórki z Liverpoolu i zdaje się być idealnym odzwierciedleniem jej słów.

 

 

W edytorialu supermodelka pozuje na tle magicznego ogrodu, cukierkowego tła czy, wyjętego prosto z  ilustracji w dziecięcej literaturze, domku. Zdjęcia zostały odpowiednio prześwietlone i rozmyte, by spotęgować efekt baśni. Różowe okulary i włosy, kolorowe futro, brokatowe złote spodnie w zestawie z fioletową górą czy błyszczący, tęczowy smoking. Malgosia Bela w stylizacji Jacoba K jawi się jak Alicja z Krainy Czarów połączona z kosmicznym wizerunkiem Ziggiego Stardusta. Dopełnieniem fantastycznego obrazu jest awangardowy, przywodzący na myśl charakteryzacje z teatru dziecięcego, makijaż Lisy Butler. Zdjęcia sprawiają wrażenie jakbyśmy oglądali je przez szkiełka kalejdoskopu.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Małgosia Bela | Vogue UK | Tim Walker | Lisa Butler | Jakob K. |

podobne artykuły