PL / EN
BALMAIN DLA H&M!

BALMAIN DLA H&M!

Balmain to kolejna luksusowa marka, która podjęła współpracę ze szwedzką sieciówką H&M! Poznajcie szczegóły!  

Doskonale wiemy, jak wielką popularnością cieszą się efekty współpracy najlepszych projektantów i domów mody na świecie z sieciówką H&M. W ciągu ostatnich 10 lat i w ramach 14 kolekcji , w sklepach szwedzkiej marki mogliśmy kupić limitowane projekty przygotowane przez Karla Lagerfelda, Stellę McCartney, Matthew Willimsona, Isabel Marant, a ostatnio - Alexandra Wanga. Grono to jednak ciągle się powiększa, a do listy kreatorów tworzących dla szwedzkiego giganta dołączył właśnie jeden z najmłodszych dyrektorów kreatywnych w branży, od 2011 roku projektujący dla domu mody Balmain - niespełna trzydziestoletni Olivier Rousteing.

 

„Głównym celem dla mnie, jako projektanta jest rozmowa z moim pokoleniem. H&M daje mi jedyną w swoim rodzaju okazję do wprowadzenia wszystkich w świat Balmain, realizację odrobiny swoich marzeń i stworzenie #HMBalmaination: globalnej wspólnoty zasilanej hashtagiem. Współpraca z H&M była dla mnie niesamowicie naturalna, ponieważ H&M jest marką, z którą wszyscy czują się związani. H&M jest wyrazem jedności, której i ja jestem zwolennikiem” - mówi Olivier Rousteing.

 

Pierwszą zapowiedź kolekcji Balmain x H&M mogliśmy zobaczyć wczoraj wieczorem, kiedy to na czerwonym dywanie Billboard Music Awards francuski projektant pojawił się w towarzystwie swoich przyjaciółek Kendall Jenner i Jourdan Dunn. Modelki, będące do tej pory żywą reklamą wszystkich projektów Rousteinga dla Balmain, zaprezentowały pierwsze propozycje z linii dla popularnej sieciówki.

 

Premiera kolekcji, na którą składać się będą ubrania i akcesoria, datowana jest na 5 listopada 2015. Zanim oferta trafi do sklepu online oraz 250 salonów stacjonarnych marki, kolejne zwiastuny i zapowiedzi kolaboracji Balmain x H&M możecie śledzić, przyłączając się do wspólnego oczekiwania w ramach projektu ‪#‎HMBALMAINATION!

 

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Balmain x H&M | Balmain dla H&M | Balmain | Olivier Rousteing | współpraca | kolaboracja | kolekcja | H&M |

podobne artykuły