Logotyp serwisu lamode.info
BACKSTAGE Z PIERWSZEJ, AUTORSKIEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ LAMODE.INFO

BACKSTAGE Z PIERWSZEJ, AUTORSKIEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ LAMODE.INFO

Zapraszamy Was na backstage naszej pierwszej sesji zdjęciowej! Do współpracy zaprosiliśmy profesjonalistów z Estée Lauder i team Jaga Hupało Born to Create. Zobaczcie pracę naszego zespołu od kuchni!

Co dzieje się za kulisami sesji zdjęciowej? Jak wygląda od kuchni praca stylistów, fotografów, wizażystów? Kto jeszcze zaangażowany jest w organizację przedsięwzięcia. Odpowiedź na te pytania często nurtuje osoby, które pasjonują się modą, dlatego tym bardziej cieszy nas, że możemy pokazywać Wam wszystko to, co dzieje się za kulisami.

 

Tym razem zapraszamy na backstage naszej autorskiej sesji zdjęciowej, nad koncepcją której pracowaliśmy od dłuższego czasu. Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy Estée Lauder – eksperta w dziedzinie makijażu oraz team kreatywny Jagi Hupało - odpowiedzialny za fryzury. Stylizacją natomiast zajęła się Kamila Picz, która pochwalić się może publikacjami na łamach wielu modowych magazynów. Przed obiektywem naszego fotografa Jakuba Pleśniarskiego stanęła Karolina (Mango Models) i Przemek (Rebel Models).

 

Praca na backstage’u zaczyna się od wczesnych godzin porannych. Cały zespół pełen zapału zabrał się do pracy. Darek Kotarski, wizażysta Estée Lauder, z uwagą przyglądał się modelom, by dobrać odpowiednie kosmetyki i tym samym osiągnąć zamierzony efekt.

 

 

Backstage autorskiej sesji zdjęciowej LAMODE.INFO

Fot. Jakub Pleśniarski/Weronika Płocha - make up Dariusz Kotarski Estée Lauder / fryzury Alan team Jaga Hupało Born To Create/ stylizacja Kamila Picz/ modelka Karolina Mango Models/ model Przemek Rebel Models

 

Chcieliśmy zachować prosty makijaż, podkreślający urodę modelki, który dopełni nieco minimalistyczny i ascetyczny klimat sesji. – mówi o koncepcji makijażu Darek. W ciągu pracy na planie makijaż zmieniany był kilkakrotnie i dopasowany pod poszczególne stylizacje, jednak stale oscylował wokół naturalności i błysku.

 

Również Alan – stylista fryzur z pracowni Born To Create Jagi Hupało z zapałem zabrał się do realizacji pomysłów.

 

Praca nad koncepcją fryzur trwała kilka dni. Podczas burzy mózgów w naszym teamie, dokładnie zastanawialiśmy się nad poszczególnymi ujęciami. Jak zwykle ostateczne zdanie miała oczywiście Jaga Hupało – komentuje Alan. Fryzury wymagały naprawdę dużo zaangażowania, Alan bowiem zwracał uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły, z artystyczną precyzją rzeźbiąc każde pasmo włosów.

 

Mimo wielu godzin intensywnej pracy atmosfera na planie w Studio Tęcza była bardzo twórcza i kreatywna, a cały zespół, w skład którego weszli profesjonaliści z Estée Lauder i teamu Jaga Hupało Born to Create, zadowolony z efektów.

 

Zajrzyjcie z nami na backstage, a już jutro opublikujemy końcowy efekt!

tagi: LAMODE.INFO | sesja zdjęciowa | Estee Lauder | Jaga Hupało | Studio Tęcza |

podobne artykuły