PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
BACKSTAGE  SESJI DO KAMPANII KOLEKCJI NATALII JAROSZEWSKIEJ NA SEZON WIOSNA LATO 2012

BACKSTAGE SESJI DO KAMPANII KOLEKCJI NATALII JAROSZEWSKIEJ NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Projektanci mody już szykują się do sezonu wiosna lato 2012. Zajrzyjcie z nami na backstage sesji do kampanii najnowszej kolekcji Natalii Jaroszewskiej.

Koniec lata to dla projektantów mody wyjątkowo gorący okres. Wszystko za sprawą zbliżających się jesiennych edycji fashion weeków, podczas których zaprezentują swoje najnowsze kolekcje na sezon wiosna lato 2012.

 

Projekty, wybór materiałów, realizacja wszystkich outfitów – to tylko preludium do dalszej pracy designera. Aby kolekcja osiągnęła sukces równie ważne jest bowiem wsparcie działaniami promocyjnymi, a przede wszystkim profesjonalną i ciekawą kampanią reklamową.

 

Natalia Jaroszewska świetnie zdaje sobie z tego sprawę i wykorzystując piękną aurę za oknem zdecydowała się na realizację sesji zdjęciowej w plenerze. Wysokie nasypy piasku i wydmy rozdmuchiwane przez wiatr doskonale odzwierciedlały klimat najnowszej kolekcji, jednak z pewnością nie ułatwiały pracy modelkom – Agacie i Natalii z agencji Rebel Models. Za obiektywem aparatu stanęli Caroline Anielewska i Irek Kamieniak, którzy niejednokrotnie współpracowali już z Jaroszewską. Fryzury są dziełem ulubieńca gwiazd – Macieja Wróblewskiego, a make up wykonała Katarzyna Łebska.

 

Czekamy z niecierpliwością na efekty końcowe, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z backstage’u w naszej galerii!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Natalia Jaroszewska | kolekcja | trendy wiosna lato 2012 | backstage | moda polska |

podobne artykuły