PL / EN
ASIA WYSOCZYŃSKA WŚRÓD LAUREATÓW MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU WHITE SWAN

ASIA WYSOCZYŃSKA WŚRÓD LAUREATÓW MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU WHITE SWAN

Polska projektantka Asia Wysoczyńska znalazła się wśród grona laureatów międzynarodowego konkursu White Swan. Nagrodą jest pokaz podczas prestiżowych targów w Paryżu - Les Coulisses du Mariage.

Asia Wysoczyńska to projektantka, która na swoim koncie ma wiele prestiżowych wyróżnień – w tym nagrodę Faces Of Design 2011 czy udział w finale The Green Fashion Competition Amsterdam FW 2010. Teraz do kolekcji sukcesów może dodać jeszcze jeden – wyróżnienie w konkursie White Swan organizowanym przez Carnet de mode i Madame Figaro. Nagrodą jest prezentacja kolekcji podczas targów w Paryżu - Les Coulisses du Mariage oraz sesja zdjęciowa w Le Figaro. Projektantka dodaje: ”Udział w tak prestiżowym wydarzeniu to na pewno niesamowita możliwość zaprezentowania swoich prac. Fakt, że tak wiele osób głosowało na moje projekty sprawiło mi bardzo dużo radości!

 

Zwycięski projekt pochodzi z kolekcji The Taste of Life. Życzymy Asi Wysoczyńskiej, aby będąc w Paryży zasmakowała prawdziwie modowego życia, a wpłynie to z pewnością na jej dalsze sukcesy!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Asia Wysoczyńska | White Swan | moda polska |

podobne artykuły