PL / EN
ARIZONA MUSE W KAMPANII MASSIMO DUTTI NA SEZON WIOSNA LATO 2012

ARIZONA MUSE W KAMPANII MASSIMO DUTTI NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Arizona Muse - top modelka, ktora potrafi zmieniać się niczym kameleon, wzięła udział w kampanii Massimo Dutti na sezon wiosna lato 2012!

Arizona Muse to modelka, która potrafi zmieniać się niczym kameleon – kolorowe lata 50., lekko kiczowate 90. – nie ma dla niej wyzwań, którym nie potrafiłaby sprostać. Obecnie notowana jest na 5. pozycji w prestiżowym rankingu models.com. Z pewnością dlatego hiszpańska marka z portfolio Inditexu, Massimo Dutti, zdecydowala się zaprosić top modelkę do udziału w kampanii na sezon wiosna lato 2012, wtóruje jej model Ryan Burns.

 

Kolekcje Massimo Dutti charakteryzuje brytyjski styl, w którym na pierwszym miejscu stawiane są klasyczne fasony i tradycyjne printy na materiałach. Wśród propozycji marki znajdziemy dwurzędowe marynarki, nawiązujące do motywu militarnego czy koronkowe sukienki – będące kwintesencją szyku i kobiecości. Trzeba przyznać, że zarówno Arizona jak i Ryan prezentują się w takim wydaniu bardzo dostojnie.

 

Czy pamiętacie jeszcze kampanię marki z ubiegłego roku, w której wzięła udział Małgosia Bela? Która z nich bardziej się Wam podoba?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Arizona Muse | Ryan Burns | trendy wiosna lato 2012 | Massimo Dutti |

podobne artykuły