PL / EN
ANNA DELLO RUSSO DLA H&M W VOGUE RUSSIA

ANNA DELLO RUSSO DLA H&M W VOGUE RUSSIA

Zobaczcie zdjęcia ikony włoskiej mody Anny Dello Russo z najnowszego rosyjskiego Vogue, w którym pokazuje swoją autorską kolekcję stworzoną dla sieciówki H&M.

Nadchodząca jesień będzie wyjątkowo bogata bowiem 4 października do 140 stacjonarnych sklepów H&M trafi kolekcja włoskiej ikony mody, kontrowersyjnej Dyrektor Kreatywnej Vogue Japan – Anny Dello Russo. Jako pierwsza redaktor w historii została poproszona o stworzenie limitowanej kolekcji akcesoriów dla szwedzkiego giganta.

 

W związku z tym we wrześniowym Vogue Russia pojawiła się sesja zdjęciowa z Anną w roli głównej, która prezentuje na sobie dodatki z autorskiej kolekcji. Buty, torebki, walizki, biżuteria czy okulary? Wszystko w ekscentrycznym stylu Włoszki. Więcej o kolekcji możecie przeczytać tutaj, a tymczasem zajrzyjcie do galerii by zobaczyć najnowsze zdjęcia z kolaboracji ADR dla H&M, które pojawiły się w rosyjskim wydaniu „biblii mody”. Zdjęcia w różowej sukni Oscara De La Renty zostały wykonane podczas pokazów couture na jesień 2012 kiedy to pierwszy raz oficjalnie Anna pokazała się we własnych projektach.

 

video

VICTORIA BECKHAM JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Anna Dello Russo | Anna Dello Russo dla H&M | H&M |

podobne artykuły