Logotyp serwisu lamode.info
ANNA DELLO RUSSO DLA H&M W VOGUE RUSSIA

ANNA DELLO RUSSO DLA H&M W VOGUE RUSSIA

Zobaczcie zdjęcia ikony włoskiej mody Anny Dello Russo z najnowszego rosyjskiego Vogue, w którym pokazuje swoją autorską kolekcję stworzoną dla sieciówki H&M.

Nadchodząca jesień będzie wyjątkowo bogata bowiem 4 października do 140 stacjonarnych sklepów H&M trafi kolekcja włoskiej ikony mody, kontrowersyjnej Dyrektor Kreatywnej Vogue Japan – Anny Dello Russo. Jako pierwsza redaktor w historii została poproszona o stworzenie limitowanej kolekcji akcesoriów dla szwedzkiego giganta.

 

W związku z tym we wrześniowym Vogue Russia pojawiła się sesja zdjęciowa z Anną w roli głównej, która prezentuje na sobie dodatki z autorskiej kolekcji. Buty, torebki, walizki, biżuteria czy okulary? Wszystko w ekscentrycznym stylu Włoszki. Więcej o kolekcji możecie przeczytać tutaj, a tymczasem zajrzyjcie do galerii by zobaczyć najnowsze zdjęcia z kolaboracji ADR dla H&M, które pojawiły się w rosyjskim wydaniu „biblii mody”. Zdjęcia w różowej sukni Oscara De La Renty zostały wykonane podczas pokazów couture na jesień 2012 kiedy to pierwszy raz oficjalnie Anna pokazała się we własnych projektach.

 

tagi: Anna Dello Russo | Anna Dello Russo dla H&M | H&M |

podobne artykuły