Logotyp serwisu lamode.info
ANJA RUBIK W SWETRZE PROJEKTU ŁUKASZA JEMIOŁA

ANJA RUBIK W SWETRZE PROJEKTU ŁUKASZA JEMIOŁA

Anja Rubik słynie z fantastycznego stylu. Polska top modelka z łatwością dobiera ubrania różnych projektantów, które łączy w spójną, oryginalną całość. Ostatnio mogliśmy ją widzieć w swetrze Łukasza Jemioła.

Nazwisko Anji Rubik jest jednym z gorętszych w branży mody. Polka pracuje tylko z największymi nazwiskami tj. Karl Lagerfeld czy Patric Demarchelier. Swoją twarzą promuje najbardziej ekskluzywne marki, a prestiżowe magazyny ubiegają się o sesje z jej udziałem. Dodatkowo, Anja regularnie pojawia się w zestawieniach wśród najlepiej ubranych kobiet.

 

Styl topmodelki inspiruje wiele fashionistek. Polka na co dzień  jest fanką prostych, ale rockowych zestawów, które umiejętnie łączy z klasycznymi elementami. Niedawno Anja pojawiła się w swetrze Łukasza Jemioła z kolekcji jesień-zima 2012/2013, na który zarzuciła skórzany płaszcz Burberry przypominający motocyklową kurtkę. Cały zestaw dopełniały czarne botki od Giuseppe Zanotti.

 

To nie pierwszy raz, kiedy widzimy modelkę w ubraniu od Łukasza Jemioła. Anja kilkakrotnie wybrała ubrania jego projektu m.in. łososiową, asymetryczną sukienkę, do której nałożyła czarne rajstopy i ciężkie buty.

 

Saša Knežević, ceniony model i mąż polskiej topmodelki, stworzył linię męskich ubrań we współpracy z Łukaszem Jemiołem.

tagi: Anja Rubik i Łukasz Jemioł | Anja Rubik | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły