PL / EN
ANJA RUBIK W SESJI MARCINA TYSZKI DLA ELLE UK

ANJA RUBIK W SESJI MARCINA TYSZKI DLA ELLE UK

Polska topmodelka w lipcowym wydaniu brytyjskiego Elle stanęła przed obiektywem Marcina Tyszki. Te zdjęcia i film zza kulis musicie zobaczyć!

Już za chwilę na rynku pojawi się lipcowe wydanie brytyjskiego Elle. Do pracy nad sesją okładkową zaproszono polski duet, a prywatnie dwójkę przyjaciół – topmodelkę Anję Rubik i fotografa Marcina Tyszkę. Za makijaż i fryzury również odpowiadała rodzima ekipa, grupa D`Vision ArtMarianna Yurkiewicz i Kacper Raczkowski, a zdjęcia powstały w warszawskim Pin-Up Studio.

 

W sesji Anja Rubik pokazuje trendy na nadchodzący sezon jesienno-zimowy 2015/16. Modelka zaprezentowała ubrania najlepszych domów mody: odświeżoną wersję colour blocking od Valentino, skórzany trencz Saint Laurenta, eleganckie bluzki Dolce&Gabbana czy Chanel, oraz ornamentową sukienkę Giorgio Armani.

 

Poprzez naturalne tło i stonowaną kolorystykę fotografii, uwagę skupić można zarówno na kunsztownych detalach prezentowanych projektów, jak i na modelce. Na okładce Anja Rubik pozuje w komplecie w mocnym kontraście fioletu i pomarańczy, ale już sesja utrzymana jest w spokojnych szarościach, beżach, czerniach i brązach. 

 

Jak ona to robi, prawie bez makijażu, siada w wyciągniętym swetrze na krześle i… z roku na rok coraz lepiej wygląda…” – napisał Marcin Tyszka na Facebooku prezentując swoją okładkę. Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić! 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Marcin Tyszka | Elle Uk | Anja Rubik sesje | Anja Rubik Elle | trendy lato 2015 | Anja Rubik |

podobne artykuły