Logotyp serwisu lamode.info
TOP MODELKA ANJA RUBIK W KONTROWERSYJNEJ KREACJI NA MET GALA 2012

TOP MODELKA ANJA RUBIK W KONTROWERSYJNEJ KREACJI NA MET GALA 2012

Anja Rubik zdecydowanie podniosła poprzeczkę w doborze kreacji na wielkie wyjście. Zobacz odważną suknię top modelki projektu Anthonego Vaccarello, którą zdeklasowała pozostałych gości Met Gala 2012.


7. maja miało miejsce jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń roku - Met Ball organizowany przez Instytut Kostiumów Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Jest to doskonały czas, by zaprezentować się od jak najlepszej strony i poeksperymentować ze strojem w towarzystwie gości z najwyższych sfer.

 

Anja Rubik może być pewna, że jej kreacja długo pozostanie nam w pamięci. Piękna Polka, która lubi odsłaniać swe piękne ciało, tym razem poszła o krok dalej. Podczas minionej uroczystości pojawiła się bowiem w bardzo kontrowersyjnej sukni projektu Anthonego Vaccarello. Kremowa kreacja do kostek rozcięta na wysokości klatki piersiowej i z bardzo głębokim rozcięciem odsłaniającym biodro, dała wszystkim do myślenia. To ile odkryłaby Anja przy jednym złym ruchu oczywiście jest teraz tematem dyskusji, podobnie jak to, czy miała na sobie bieliznę.

 

Wiadomo, że Anja Rubik jako modelka problemu z pokazywaniem ciała nie ma. Pytanie jednak, czy pokazywanie ciała lub wzbudzanie domysłów na temat braku bielizny na ekskluzywnych galach to już trend?

 

tagi: Met Gala | Anja Rubik |

podobne artykuły