Logotyp serwisu lamode.info
ANJA RUBIK W KAMPANII KURT GEIGER NA SEZON WIOSNA LATO 2012

ANJA RUBIK W KAMPANII KURT GEIGER NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Anja Rubik właścicielka jednych z najpiękniejszych nóg wzięła udział w kampanii marki obuwniczej Kurt Geiger na sezon wiosna lato 2012. Zobaczcie efekty!

Anja Rubik posiada bez wątpienia jedne z najpiękniejszych nóg w gronie światowej sławy top modelek. Z pewnością dlatego wiele marek obuwniczych chce współpracować z piękną Polką. Tylko w ubiegłym roku Rubik występowała w kampaniach Giuseppe Zanotti, Quazi czy Kurt Geiger.


W tym sezonie marka Kurt Geiger zdecydowała się na kontynuację i zaprosiła modelkę do udziału w kampanii na sezon wiosna lato 2012.

 

Zdjęcia wykonane przez Erika Tortenssona zachowane w klimacie retro przypominają o ciepłych i słonecznych wakacjach na przedmieściach amerykańskiego miasteczka. Jakie buty najlepiej sprawdzą się na taką okazje? Zdaniem marki, zupełnie przekornie - białe czółenka z srebrnym czubkiem czy niebotycznie wysokie sandały z cieniutkich paseczków. Całość outfitów uzupełniać mają z kolei torebki, w odważne printy czy jaskrawe kolory – zwłaszcza rożne odcienie zieleni.

 

Jak podoba się Wam Anja Rubik w takiej odsłonie?

tagi: Kurt Geiger | trendy wiosna lato 2012 | modelka | Anja Rubik |

podobne artykuły