PL / EN
ANJA RUBIK W 3 SESJACH OKŁADKOWYCH L’EXPRESS STYLES – EXCLUSIVE

ANJA RUBIK W 3 SESJACH OKŁADKOWYCH L’EXPRESS STYLES – EXCLUSIVE

Jedna top modelka, trzech fotografów i trzy wizje artystyczne! Zobaczcie Anję w 3 różnych odsłonach na łamach ekskluzywnego dodatku o modzie francuskiego tygodnika L’express

Nie ulega wątpliwości, że Anja Rubik jest jednym z najgorętszych nazwisk w branży mody! Na co dzień oglądamy ją w kampaniach największych światowych brandów, na wybiegach najlepszych projektantów oraz na okładkach i w edytorialach najbardziej prestiżowych pism o modzie. Dziś światło dzienne ujrzała najnowsza sesja, a raczej aż trzy (w dodatku okładkowe!), których gwiazdą jest właśnie nasza rodaczka.

 

We wrześniowym, ekskluzywnym dodatku o modzie do francuskiego tygodnika L’express, który wzorowany jest na amerykańskim „Time”, zobaczymy Anję w edytorialach autorstwa trzech różnych fotografów. Wystylizowana przez Mikę Mizutani top modelka stanęła przed obiektywem Matthew Brookesa, Nico oraz Rafeala Stehelia, prezentując najgorętsze trendy na przyszły sezon. Która wizja artystyczna przypadła Wam najbardziej do gustu? Zajrzyjcie do galerii i oceńcie sami! My zachwycamy się sensualną i zarazem dość odważną wersją Anji na czarno-białych fotografiach Matthew Brookesa. 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: L'express Style | L'express Style Exklusive | Anja Rubik |

podobne artykuły